iPhone 12'de 64 GB yerine 128 GB fiyat farkına değer mi?

Hocam değip değmeyeceği aslında tamamen size bağlı. Yeni eğer ki siz daha önceki telefonlarınızda depolama kısmında problem çektiyseniz tabii ki 128GB çok daha iyi bir tercih olacaktır. Ama 64 GB bana yeter diyorsanız yine o size kalmış bir durum.

Ben her halükarda şu dönemde ideal olarak 128GB kullanılmasını öneririm.

Hocam bence değer. Fakat sık telefon değiştiren biri iseniz sıkıntı olmaz alın 64GB modelini fakat o telefon bir süre kullanılacaksa 128GB en iyi tercih.

Hocam bu durum tamamen sana bağlı. Çok fotoğraf çekiyor ve wp gibi platformlardan da sürekli görsel paylaşımı geliyor ve bunların telefona kaydedilmesini istiyor isen 64GB kısa bir süre sonra yetmeyecektir.

128 en azından bir süre idare ettirir ama her türlü icloud kullanman gerekir.

Vallahi yetip yetmeyeceği tamamiyle kullanıcıya bağlı ancak bu devirde 2020 model bir telefona 25-28K para vermek akıl karı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam değip değmeyeceği aslında tamamen size bağlı. Yeni eğer ki siz daha önceki telefonlarınızda depolama kısmında problem çektiyseniz tabii ki 128 GB çok daha iyi bir tercih olacaktır. Ama 64 GB bana yeter diyorsanız yine o size kalmış bir durum.

Ben her halükarda şu dönemde ideal olarak 128 GB kullanılmasını öneririm.

Hocam bence değer. Fakat sık telefon değiştiren biri iseniz sıkıntı olmaz alın 64 GB modelini fakat o telefon bir süre kullanılacaksa 128 GB en iyi tercih.

Hocam bu durum tamamen sana bağlı. Çok fotoğraf çekiyor ve wp gibi platformlardan da sürekli görsel paylaşımı geliyor ve bunların telefona kaydedilmesini istiyor isen 64 GB kısa bir süre sonra yetmeyecektir.

128 en azından bir süre idare ettirir ama her türlü iCloud kullanman gerekir.

Bu telefonu en az 2-3 sene kullanırım. Şu an elimdeki telefon 60 GB dolu. Ancak çer çöp ne varsa içinde duruyor. Temizlik yapmadım hiç. Satarken de avantajı olsun taraftarıyım ancak iCloud varken satarken bana 2 bin TL avantajı sağlamaz. Baktığınızda 2 bin TL az gibi görünse de Total bütçeye eklendiği için aslında tam limit bütçemi oluşturuyor. Yani eğer 128 GB alırsam adaptör için birinin kartını kullanmada ricada bulunmam gerekecek.

Geri
Yukarı