iPhone 13 mini vs Galaxy S23 FE

sessizadam

Hectopat
Daha fazla  
Sizce bu iki seçenekten hangisi daha uzun ömürlü olur? Ellerim fazlasıyla küçük olduğu için (tek elle iPhone 6S kullanamıyorum) küçük bir telefon istiyorum. S23 FE çok küçük olmasa da şimdiki telefonum da hemen hemen aynı büyüklükte olduğu için kullanabilirim. Telefonda oyun oynamıyorum, genellikle sadece sosyal medya kullanıyorum. Kamera da benim için çok önemli değil. Önemli olan şey batarya ve uzun ömürlülük. Sizce hangisi? (ikinci el alacağım)

Sizce bu iki seçenekten hangisi daha uzun ömürlü olur? Ellerim fazlasıyla küçük olduğu için (tek elle iPhone 6S kullanamıyorum) küçük bir telefon istiyorum. S23 FE çok küçük olmasa da şimdiki telefonum da hemen hemen aynı büyüklükte olduğu için kullanabilirim. Telefonda oyun oynamıyorum, genellikle sadece sosyal medya kullanıyorum. Kamera da benim için çok önemli değil. Önemli olan şey batarya ve uzun ömürlülük. Sizce hangisi? (ikinci el alacağım)
İkinci el iphone 13 tavsiye etmem. S23 sizin için iyi bir tercih olabilir.

S23 FE kullanamazsınız. Hem de hantal bir cihaz. 13 mininin de bataryası küçük ama yinede 13 alınır.

Tam size en uygun cihaz 13 mini diyecektim sondaki batarya ve uzun ömürlülük isteğiniz düşündürmedi değil. 13 Miniden bugün itibarıyla batarya hariç her şeyi bekleyin. Sosyal medya için de IPhone'lar daha iyi iş çıkarıyor. Yani batarya kötü dediğimde de günde 2 kere şarj etmeyi göze alın 13 mini de. Ya da dışarı çıkarken MagSafe ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ben 13 mini almanızdan yanayım o yüzden küçük eller için bire bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı