Galaxy S23 vs iPhone 13

Bütçe
28000
Daha uygun olduğu için ve daha iyi özellikler sunduğu için Galaxy S23 almanızı tavsiye ederim. S22'de olan batarya sorununu S23'te tamamen giderdiler, 1 günü günlük kullanımda rahat çıkarır diye düşünüyorum. Diğer arkadaşın dediği gibi 256 GB modeli daha iyi olacaktır. @irsuya

İkiside birbirinden canavar ama bence iphone 13 tercih edin. Ayrıca kuşkulanmanız gereken bir şey yok. S23 de İphone 13’de sizi 4-5 yıl idare eder. Ben iphone önerdim çünkü arayüzü androide göre daha kolay, gün içinde size daha iyi hizmet eder.

İkiside birbirinden canavar ama bence iphone 13 tercih edin. Ayrıca kuşkulanmanız gereken bir şey yok. S23 de İphone 13’de sizi 4-5 yıl idare eder. Ben iphone önerdim çünkü arayüzü androide göre daha kolay, gün içinde size daha iyi hizmet eder.
Daha kolay derken?

S23> iPhone iphonun 14'un kamerası 10000 TL telefonda var.

Hocam 5 yıl samsung j7 kullanan var.
Hocam her kullanmak kullanmak olmuyor ya, kamera kalitesinde bozulma yaşadım gibi hissetmiştim S8'de mesela birkaç yıl sonrasında. Hafif donmalar başlamıştı aslında telefonu tabiri caizse eşek gibi kullanmasaydım hala idare ederdi sadece şarjı sıkıntıya girmişti ama.

@RedStone18

Hocam her kullanmak kullanmak olmuyor ya, kamera kalitesinde bozulma yaşadım gibi hissetmiştim S8'de mesela birkaç yıl sonrasında. Hafif donmalar başlamıştı aslında telefonu tabiri caizse eşek gibi kullanmasaydım hala idare ederdi sadece şarjı sıkıntıya girmişti ama.

S23 mükkemel çeker Technopat'ın 13 lemi ne karşılaştırdığında S23 çok iyi çekmişti güvenin S23 alın. Hem bazı uygulamalar IOS'da yok.

Hocam bende S9+'tan S20 FE'ye geçtim. Cidden batarya performansı olarak değişiyor. Bende S9+'tan memnundum tek sıkıntısı bataryasıydı, Samsung S23 geçerseniz hata yapmazsınız.

Geri
Yukarı