iPhone 13 mini vs Galaxy S23 FE

Asla 13 mini alma bin pişman olursun. Herkes 13 kullanırken ailemde, ben inatla 13 mini aldım, hepsi günde bir sıradan bir şekilde şarja takıp, sağlıklı ve güzel bir şekilde kullanırken, ben günde 2 kere şarja takmaya başladım ve pil ömrü de buna bağlı olarak hızlı azaldı. Bir yerden sonra şarjı su gibi akıp gidiyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İkinci el 13'ler eğer temiz kullanıldıysa sıfır fiyatının birkaç bin altına satılabilirken, 13 mini isterse pırıl pırıl olsun yine de para etmiyor, alıcı da çıkmıyor. Kesinlikle alma 13 mini kardeşim. Alırsan da bu mesajımı er ya da geç hatırlayacaksın.

Asla 13 mini alma bin pişman olursun. Herkes 13 kullanırken ailemde, ben inatla 13 mini aldım, hepsi günde bir sıradan bir şekilde şarja takıp, sağlıklı ve güzel bir şekilde kullanırken, ben günde 2 kere şarja takmaya başladım ve pil ömrü de buna bağlı olarak hızlı azaldı. Bir yerden sonra şarjı su gibi akıp gidiyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İkinci el 13'ler eğer temiz kullanıldıysa sıfır fiyatının birkaç bin altına satılabilirken, 13 mini isterse pırıl pırıl olsun yine de para etmiyor, alıcı da çıkmıyor. Kesinlikle alma 13 mini kardeşim. Alırsan da bu mesajımı er ya da geç hatırlayacaksın.
Benim de endişem bu zaten. Batarya sağlığı hızla azalırsa batarya değişecek lüksüm yok.

Şu anda kullandığım telefon da Xiaomi ve sıkıldığım için farklı alternatifler arıyorum.
O zaman S22 olabilir. Ancak küçük cihazlarda her türlü bataryadan feragat etmeniz lazım. Küçük cihaz olup da bataryası iyi sadece S23 var. Bütçeniz müsaitse S23 tavsiye ederim. Hızlı şarj zaten Samsung ve iPhone cihazlarda bulunmuyor.

Benim de endişem bu zaten. Batarya sağlığı hızla azalırsa batarya değişecek lüksüm yok.
Kesinlikle alma hocam kesinlikle pişman olacağına kefilim, alır da memnun kalırsan bir 13 mini de ben sana hediye ederim o kadar net ve kesin konuşuyorum. iPhone 13 alabiliyorsan mükemmel bir telefon mesela, üzmez. Onu da 1 yıl kadar kullandım. Miniyi kesinlikle ama kesinlikle almamanı tavsiye ediyorum. Samsung Galaxy a34 bile kullandım birkaç ay, o bile 13 miniden daha çok keyif verdi öyle söyleyeyim.

Aynı dertten muzdaribim iPhone 13 mini mükemmel 1. Seri iPhone SE kullanıyorum 4. Nesil çıkacak eğer 5.4 boyutlarında olursa almayı düşünüyorum ben de.

13 mini eskidi diye almıyorum.

Aynı dertten muzdaribim iPhone 13 mini mükemmel 1. Seri iPhone SE kullanıyorum 4. Nesil çıkacak eğer 5.4 boyutlarında olursa almayı düşünüyorum ben de.

13 mini eskidi diye almıyorum.
SE 4 büyük ihtimalle 6.1 inç olacakmış.

13 mini çok küçük bir cihaz. Gündelik kullanım için alışmak zor olabilir. Üstelik 2. el ise batarya daha kötü olur. Batarya değişecek meblağ da yoksa 13 mini'yi mantıksız bulduğumu belirtmek isterim. Karar size ait tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı