iPhone 13 vs Galaxy S23

Artık olmuyor zaten, önceden oluyordu ancak sonradan düzeltildi. Kulaktan kulağa yayılan eski bir bilgi, şu anda geçerliliği bulunmuyor yeni Galaxy S serisi telefonlar için.
Düzelteli baya oldu aslında ama insanlar bilmediği konular hakkında konuşmayı, denemediği şeyler hakkında yorum yapmayı çok sevdiği için hala öyle sanılıyor.
S serisini gömme nedenim annemde de S22 var ve o da artık rahmetli olmaya doğru yol alıyor. 😃😃
Bunu da ilk defa gördüm. İnternette onlarca S22 kullanıcısın yorumları var hadi onları da geçtim kendim 13 aydır S22 kullanıyorum. 1 gram yavaşlama, kasma, donma gibi problem yaşamadım. Adam gelmiş rahmetli olmaya doğru yol alıyor diyor. Benim cihazım gelen güncellemelerle birlikte daha da iyileşti diyebilirim.

S22 sandığın telefon A22 olmasın. 😂 @ali Kayraa

Düzelteli baya oldu aslında ama insanlar bilmediği konular hakkında konuşmayı, denemediği şeyler hakkında yorum yapmayı çok sevdiği için hala öyle sanılıyor.

Bunu da ilk defa gördüm. İnternette onlarca S22 kullanıcısın yorumları var hadi onları da geçtim kendim 13 aydır S22 kullanıyorum. 1 gram yavaşlama, kasma, donma gibi problem yaşamadım. Adam gelmiş rahmetli olmaya doğru yol alıyor diyor. Benim cihazım gelen güncellemelerle birlikte daha da iyileşti diyebilirim.

S22 sandığın telefon A22 olmasın. 😂 @ali Kayraa
Hocam neremle size güleceğime şaşırdım 😃. Aklınızca eğlenmeye çalışmışsınız anlıyorum :). Capcut gibi daha giriş bir edit uygulamasında bile donan bir telefon s22. Xioami mi a2 lite gibi "çöp" denen bir telefonla bile ben bu performansı alıyordum. Teknik servis bile hatasız diyip 2 bakıp telefonu bana geri yolladı. Amacım burda kardeşim S Serisi leş alma demek değil bir süreden sonra telefon format istiyor. Bu arada her gelen güncelleme ile benim telefonum daha da geriye gidiyor 🤡 2 sene sonra s23 içinde bunu yaşarsanız şaşırmayın. İyi formlar.

Aklınızca eğlenmeye çalışmışsınız anlıyorum :). Capcut gibi daha giriş bir edit uygulamasında bile donan bir telefon s22. Xioami mi a2 Lite gibi "çöp" denen bir telefonla bile ben bu performansı alıyordum. Amacım burada kardeşim S Serisi leş alma demek değil bir süreden sonra telefon format istiyor. Bu arada her gelen güncelleme ile benim telefonum daha da geriye gidiyor 🤡 2 sene sonra s23 içinde bunu yaşarsanız şaşırmayın. İyi forumlar.
Neredeyse her gelen güncelleme, telefonu daha da zenginleştiriyor. Ayrıca şu ana kadar da hiç bir yavaşlama yaşamadım. Ben ve diğer insanlar 1 yılda hiç yavaşlama yaşamamışken sizin telefonlarınız nasıl sürünüyor anlam veremedim. Sanırım ailecek telefon kullanmayı bilmiyorsunuz. Bir formatlayın da içindeki virüsler gitsin.

Geri
Yukarı