Samsung Galaxy S23 vs iPhone 13

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle yeni telefon almayı düşünüyorum. Öncelik olarak S23 düşündüm daha iyi diyorlar, sizce hangisi daha iyi. Ve ileriki zamanlarda Samsung veya IPhone'da bir sorun yaşar mıyım? Sevdiğiniz şeyi değil hangisi daha iyiyse onu söyleyin.

1. sosyal medya çok fazla kullanıyorum.
2. kamerası iyi olmalı.
3. çok fazla oyun oynamam ancak PUBG gibi oyunların iyi değer vermesi.
4. suya dayanabilmeli. Çoğunlukla hep suya düşürüyorum telefonlarımı.

Son düzenleme:
S23 daha iyi. iPhone 14 ile denk cihaz. Şarj süresi de uzun gidiyordu diye hatırlıyorum. Kamerası da daha iyi, oyun içi değerlerini tam bilemiyorum. Suya dayanıklılık durumunu da bilmiyorum da S23 ilk iki maddeden kazanıyor diyebilirim. Bilmediğim için 3 ve 4. maddesi hakkında yorum yapmam doğru olmayacaktır.

Bana kalsa iPhone 13 seçerdim çünkü ben Apple'a alışığım ve kullanışı bana daha estetik geliyor. Oyun falan da oynamadığım için tek işim sosyal medyaya girmek, fotoğraf çekmek, haber okumak, müzik dinlemek ve Whatsapp kullanmak. Kamera konusunda iPhone kameraları hep bana daha hoş gelmiştir. Ancak diğer özellikler konusunda kağıt üstünde evet S23 daha iyi. S23 almanızı öneririm.

S23 iPhone 14 Pro ile eş değer bir cihaz. IPhone'nun tek artıları satarken değer kaybetmez. Yazılımsal sorunları daha azdır. S23 kullanıyorum maalesef güncelleme işinde çok iyi değil Samsung. Ama yine de IP13e göre kat kat iyi bir cihaz.

IPS olduğunu nereden çıkardınız?
1713087317773.png

Geri
Yukarı