iPhone 13 + Xbox Series S vs iPhone 15

cuttty

Decapat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Developer
Sizce iPhone 13 + Xbox Series S mi almalıyım yoksa iPhone 15 mi?

Aslında seneye GTA 6 çıkacağı için ve konsol oyunlarını az çok oynayasım var dolayısıyla Xbox almak istiyorum ama bir yandan da şu şekilde düşünüyorum: Üniversiteye gideceğim dolayısıyla ne kadar oyun oynayabilirim ki? Üniversiteden sonra da iş hayatı derken Xbox'u boşuna almış olurum deyip kendimi avutup aklımın bir köşesinden iPhone 15 almak geçiyor.

iPhone alırken de madem alıyorum en yeni versiyonunu alayım ömür boyu kullanayım düşüncesi var.

Yardım, görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra zengin değilsen İphone 15 almanın elle tutulabilir hiçbir mantıklı yönü yok. İphone 15'i de ömür boyu kullanamazsınız, İphone ürünleri öyle cihazlar değil.

Hiçbir elektronik cihaz ömür boyu gitmez. 5 sene rahat güncelleme alır, pil gibi masraflarla rahat kullanırsınız. Devamı da sizin tercihinize kalır.
İş demek eğlencesiz hayat demek değil. 36 yaşındayım. 23 yaşından beri iş temposunun içindeyim. Sadece kafa dağıtma ihtiyacım için evimde oyun bilgisayarım ve konsolum var.

GTA 6 çıktığında YouTube'dan o zaman oynanış videolarını izlersin iPhone 15 telefonunla.
Hocam üniversiteye gideceksin diye neden oyun oynamayasın ki. Diyelim GTA 6'yı oynadın veya başka oyunlar da oynadın baktın sarmıyor sonra satarsın.
iPhone 13 ile 15 arasında farklar var elbette ama iPhone 13 de Apple tarafında 2 sene üretilmiş bir cihaz. Geçen seneki düz 14'leri saymıyorum onlar 13'tü zaten. Yani geçen seneye kadar Apple cephesinde güncel bir telefondu 13. O yüzden o da uzun yıllar götürür. Tercih senin tabii.

Geri
Yukarı