iPhone 13'ten iPhone 15 Pro'ya geçilir mi?

Ben oturup sabaha kadar gülerim ki buna. Yapılan en önemli icatlardan haberi yok. Kim yapmış nasıl yapmış yabancı mı Türk mü kısaca mağarasından çıkamamış.

Evet fark ettim gördü tepkiler yağıyor, dedi geri vites zamanı. :D

Hocam ben şahsen her zaman iPhone almayı tercih etmişimdir. Zira kullanımı daha rahat bana göre. Sizin de iPhone takıntınız yoksa S24 ya da S24 Ultra modellerine yönelebilirsiniz.

Kola alıp yere döküyordur bunlar :D

Ya başlayacağım boykotunuza arkadaşım ne alaka şimdi adam boykotu önemsese bu konuyu açar mı? İster İsrail'i desteklesin ister @r@pları kimseyi ilgilendirmez.

Konuya gelecek olursak değebilir bütçe biraz daha artarsa Pro Max modelinede gecebılırsın.

"iPhone İsrail malı mı?" sorusuna net bir şekilde "hayır" denilebilir. Apple, küresel bir şirket olarak faaliyet göstermekte olup, ürünleri birçok farklı ülkede üretilmektedir. İsrail, bu küresel üretim ağı içinde sadece küçük bir parçadır ve IPhone'un ana üretim süreçleri ile doğrudan ilişkilendirilemez.

Bu fotoğraflarda Türkiye'den İsrail'e sevkiyat yapan gemiler.

Eki Görüntüle 2132258

Eki Görüntüle 2132259

Eki Görüntüle 2132260

Eki Görüntüle 2132257

Neyse bu konu hakkında çok konuşmayalım Recep balataşa yapılan uygulamaya maruz kalmayalım.😀

Hocam takas düşünüyorum yurt içi 13 ile yurt dışı 15 Pro yanına 7 ile mantıklı mı sıkıntı falan çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı