iPhone 14 vs 14 Plus vs 15

Akaxeza

Centipat
Bu 3 model arasında kararsız kaldım. 128 GB versiyonu yeterli fotoğraf çekilen biri değilim ondan sebep kamera da çok önemli değil benim için. 8 Plus'tan geçeceğim. İkinci ele güvenmiyorum o yüzden ikinci el almak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not:
Rica ediyorum "onun yerine S23 al, Android al geç 60Hz'e para verilir mi, parana yazık o kadar para verilir mi o telefonlara" gibi yorum yapacaksanız yapmayın. Hangi konuya bilgi edinmek amaçlı baksam bu yorumlarla dolu. Yorumu geçiyorum bir de tartışması dönüp konu kirletiliyor. Aradığım yorumu bulamıyorum bir türlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 15 Pro'da RAW MAX fotoğraf da çeken birisi olarak 128 GB ile mutluyum hocam, depolama konusunu sıkıntı yapmayın hiç.

Hocam sorunuza gelecek olursak; iPhone'ların geç yaşlanması tamamen çiplerine bağlı. Çip ne kadar güncel olursa o kadar geç yaşlanır cihaz. Bu noktada 15 serisinde kullanılan A16 Bionic sizi daha uzun süre götürecektir, 8 Plus kullandığınıza göre size göre uzun ömür de önemli.

Ben olsam fiyat sıkıntısı yok ise bu 3 model arasından 15 alırdım. iPhone olsun başka cihaz da olur derseniz de 14 Pro alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı