iPhone 15 alınır mı?

ardabbx

Hectopat
Daha fazla  
Android telefon kullanıyorum ve iOS cihaz deneyimlemek istiyorum. İlk iPhone 14 13'lere baktım ama dinamik ada çok hoşuma gittiği için 15'e yöneldim. Sizce alınır mı? Şu anki sorunları güncellemelerle düzeltilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 haftadır kullanıyorum bir sorunu yok. Ne gibi sorunları varmış?

Ne biliym ısınma vs. bir de bu kasanın renk değiştirme sorunu düz 15'te var mıydı?

iPhone’un düz modelleri çoğunlukla yeni işlemci yerine eski işlemciyi kullanıyor, yani Iphone 14 Pro/Plus/Max işlemcisini kullanıyor ve hala Apple’ın düz modellerinde 60 hz kullanmasıda garip bir saçmalık.
14 pro düşünüyordum ama arada 10 bin TL fark var 120hz ekran içinde o kadar fark ödenmez bence

Ne biliym ısınma vs.

O dediğiniz olay Pro ve Max modelde oluyor diye biliyorum. Düz modelde ve Plus modelinde öyle bir sorun yaşayan görmedim.
İşlemci farkından dolayı olsa gerek.

Isınma ve video kaydı durdurma, çekmeme sorunları da olabiliyormuş. Şahsen ben bu fiyata bir cihaz alacaksam olsam bırakın sorunlu olmasını uçabilmesini beklerdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ne biliym ısınma vs. bir de bu kasanın renk değiştirme sorunu düz 15'te var mıydı?

14 Pro düşünüyordum ama arada 10 bin TL fark var 120Hz ekran içinde o kadar fark ödenmez bence.

Birebir aynı şeyleri ben de düşündüm 14 Pro almak istiyordum 15 çıkınca hem güncel hem de tasarım daha da hoşuma gitti ve arada 10k fiyat farkı var en büyük farkı ise 120Hz ekranı ona da değer mi değmez mi bilemedim gider aradaki farka 240Hz monitör alırım :D

Birebir aynı şeyleri ben de düşündüm 14 Pro almak istiyordum 15 çıkınca hem güncel hem de tasarım daha da hoşuma gitti ve arada 10k fiyat farkı var en büyük farkı ise 120Hz ekranı ona da değer mi değmez mi bilemedim gider aradaki farka 240Hz monitör alırım :D
Memnun musun 15'den

Yeni konular

Geri
Yukarı