iPhone 15 alınır mı?

Hocam 120Hz olayı tamamen kendi deneyimleriniz ile alakalı. Daha önce 120Hz ekranlı bir cihaz kullandıysanız 10k farka değer mi diye hesabını yapabilirsiniz. Böyle bir deneyiminiz yoksa ve merak da etmiyorsanız 60Hz de gayet yeterli olacaktır. Zaten iOS’in animasyonları yeteri kadar akıcı. Günlük kullanıcıyı etkilemeyebilir.

Şahsen ben iPhone 15 Pro Max kullanıyorum. Önceden S21 vardı, onda 120Hz’e alıştığım için geri 60’a dönemedim. Benim gözümü yoruyor.

Hocam 120Hz olayı tamamen kendi deneyimleriniz ile alakalı. Daha önce 120Hz ekranlı bir cihaz kullandıysanız 10k farka değer mi diye hesabını yapabilirsiniz. Böyle bir deneyiminiz yoksa ve merak da etmiyorsanız 60Hz de gayet yeterli olacaktır. Zaten iOS’in animasyonları yeteri kadar akıcı. Günlük kullanıcıyı etkilemeyebilir.

Şahsen ben iPhone 15 Pro Max kullanıyorum. Önceden S21 vardı, onda 120Hz’e alıştığım için geri 60’a dönemedim. Benim gözümü yoruyor.
120 Hz kullanmadım o yüzden bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum

Hocam 120Hz olayı tamamen kendi deneyimleriniz ile alakalı. Daha önce 120Hz ekranlı bir cihaz kullandıysanız 10k farka değer mi diye hesabını yapabilirsiniz. Böyle bir deneyiminiz yoksa ve merak da etmiyorsanız 60Hz de gayet yeterli olacaktır. Zaten IOS'in animasyonları yeteri kadar akıcı. Günlük kullanıcıyı etkilemeyebilir.

Şahsen ben iPhone 15 Pro Max kullanıyorum. Önceden S21 vardı, onda 120Hz'e alıştığım için geri 60'a dönemedim. Benim gözümü yoruyor.

Zaten ben de iPhone 7'den geçeceğim için 60Hz i dert etmiyorum 120Hz deneyimledim ama uzun kullanmadığım için gözüm alışmadı yani bir sorun yok dediğiniz gibi iOS arayüzü akıcı 60Hz gibi hissettirmiyor ama bilgisayarda 144Hz aşağısını kullanamam.

Arkadaşlar ekran konusunda bir derdiniz veya endişeniz varsa yakın civardaki bir teknoloji mağazasına girin, bi 14 Pro serisini elinize alın. 2-3 dakika kullandıktan sonra güç tasarrufu moduna çekin ekran 60Hz'e kısılıyor. Aradaki fark hoşunuza gitmezse Pro modellerine bakın.

İlla Apple olsun gibi bir derdiniz yoksa 15 için aşağı yukarı S23 Ultra ile aynı parayı ödüyorsunuz, onu da değerlendirebilirsiniz.

Geri
Yukarı