iPhone 15 Pro pil performansı yeterli mi?

iPhone 15 Pro kullanıcısıyım. Bir günü sorunsuz tamamlıyor ve genelde fazlası da çıkıyor. Mesela sabah 8'den beri şarj görmemiş telefonumun şu an şarjı %43. Ben biraz MagSafe Battery Pack kullandım gün içerisinde bu arada. Hadi en kötüsünü düşünelim. Sabah 8, akşam 23 arasında %20 şarjı görürdü diyelim. Bu bile çok iyi ki bence daha iyi performans verirdi.

İkisini de kullanmış biri olarak, ön sipariş ile 15 Pro aldım şu anda da Pro Max var. Pro Max'i alalı 1-2 ay oldu, inan bana elin ufaksa veya 6.1 inç kullanmayı seviyorsan inan işkence geliyor keşke Pro ile devam etseydim diyorum düşün 2 ay oldu desek hala alışamadım yani ilk günkü gibi değil ama Pro'yu arıyorum açıkçası.

Şarj konusuna gelecek olursak Pro ile arasında 1 saat gibi fark yaratıyor, 8-9 saat aktif kullanım alıyordum Pro ile Pro Max ile de 9-10 saat oluyor. Muhtemelen 16 falan çıkarsa elimdekini satıp 16 Pro'ya geçeceğim.

15 pro max’i öğlen gibi %100 de şarjdan çektim, şu an tam 12 Saat oldu şarjım 57. 12 Saatlik sürede ekranın açık kalma süresi 4 saat. Oradan hesabını yaparsın. Pro model de yoğun kullanımda çok rahat günü çıkartacaktır.

15 pro max’i öğlen gibi %100 de şarjdan çektim, şu an tam 12 Saat oldu şarjım 57. 12 Saatlik sürede ekranın açık kalma süresi 4 saat. Oradan hesabını yaparsın. Pro model de yoğun kullanımda çok rahat günü çıkartacaktır.
%100 mü şarj ediyorsunuz hocam hangi ayar açık pilde pil sağlığınız kaç?

Arkadaşlar ilave olarak konum servislerini açık kullanmak pili etkiliyor malum ama iphonemu bul özelliği için açık olması gerekiyor mu illaki?

Pil sağlığı %100. Gece takıyorum sabah %100 olarak alıyorum. Ayar olarak neyden bahsettiğini tam anlamadım hocam.

2 seçenek varya hocam ondan bahsettim sağolun.

Hocam Pro mu aldiniz Pro Max mi, aldiysaniz memnun musunuz bende 15 Pro almayi düsünüyorumda.

iPhone 15 Pro kullanıcısıyım. Bir günü sorunsuz tamamlıyor ve genelde fazlası da çıkıyor. Mesela sabah 8'den beri şarj görmemiş telefonumun şu an şarjı %43. ben biraz MagSafe battery pack kullandım gün içerisinde bu arada. Hadi en kötüsünü düşünelim. Sabah 8, akşam 23 arasında %20 şarjı görürdü diyelim. Bu bile çok iyi ki bence daha iyi performans verirdi.

Hocam bende almayi düsünüyorumda memnun musunuz? İsinma problemi falan varsa bilgilendirir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı