En iyi operatör hangisi?

Bütçe
350

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, şu anda maalesef ki Vodafone kullanmaktayım ve çoğu yerde az çekiyor, takılmalar oluyor hele ki kalabalık ortamlarda inanılmaz girilmiyor bile. Bu dediklerimin karşıtı güzel bir operatör önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, şu anda maalesef ki Vodafone kullanmaktayım ve çoğu yerde az çekiyor, takılmalar oluyor hele ki kalabalık ortamlarda inanılmaz girilmiyor bile. Bu dediklerimin karşıtı güzel bir operatör önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.
Vodafone kullanıyordum şehir merkezinde oturduğum halde 4 mbps alabiliyordum. Merkezden uzaklaştıkça da hat kopmaya başlıyordu. Defalarca iletişime geçtim bu sorun için. Kontrol etmişler bir sorun bulamamışlar. 3 gün önce Türk Telekoma geçtim, aynı yerde 40-60 mbps alıyorum.

Vodafone kullanıyordum şehir merkezinde oturduğum halde 4 Mbps alabiliyordum. Merkezden uzaklaştıkça da hat kopmaya başlıyordu. Defalarca iletişime geçtim bu sorun için. Kontrol etmişler bir sorun bulamamışlar. 3 gün önce Türk Telekom'a geçtim, aynı yerde 40-60 Mbps alıyorum.

Hocam yorumun için teşekkür ederim. Bana Türk Telekom da aynı diyorlar az çekiyor kalabalığa girince kullanılmacak hala geldiğini normal Turkcell'in çektiği yerde videolarda kasma olduğunu söylemişlerdi.

Çekmesi bulunduğunuz yere göre değişir. Bazen BİMcell çeken yerde TURKcell çekmiyor.
Ama genel olarak Turkcell alır. Ben hazır kart Turkcell kullanıyorum sürekli paket yapmıyorum ama fiyatları biraz pahalı ki bence hazır kart paketleri diğerlerininde benzerdir.
Farkı hissetmek için geçmişken Turkcell öneririm.

Şöyle bıraksam yeterli olur diye düşünüyorum.
Screenshot_20240503_081625_Chrome.jpg

Türkiye'de yüksek hızlı mobil hat deyince benim aklıma Turkcell geliyor açıkçası ama maalesef F/P olarak pek iyi değil.
Ankara'da, hatta Ankara'nın göbeğinde Vodafone'un 6 mbps Turkcell'in aynı yerde 15-20 mbps verdiğini görünce aylık 40-50₺ fazla vermek beni öldürmez diye tekrardan Turkcell'e geçmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı