iPhone 15'in boyası soyuluyor

Sorunlu bir telefon iPhone 15 her yönüyle alınmaz illa iPhone diyorsanız 14e bakın

Yahu neye dayanarak sorunlu telefon diyorsun? Şu Apple düşmanlığını anlamıyorum alamıyorsan, kullanamıyorsan yorum yapma arkadaşım. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş misali sallıyorsun. Pro desen, Pro Max desen ısınıyor desen diyeceğim ki neyse bilmeden konuşuyor. Dümdüz 15 modele de boş boş sallıyorsun.

@Cemozck hocam THH de pek bir şey yapamaz sanki ama denemekte fayda var. Reddit gibi yerlerde bu problemi yaşayanlar çözüm bulamamış. Apple kabul etmemiş ancak 2 hesap değiştirdiğini söylüyor Twitter da ama biraz fanboy hesaplar.

Öncelikle merhaba. Bundan 13 gün önce aldığım iPhone 15 de boyalar anlamlandıramadigim bir sekilde nokta nokta cikmaya basladi. Sizce telefonu garantiye versem değişim karari çıkar mı veya hangi yolu izlerler?

Eki Görüntüle 1974404

Hatırladığım kadarı ile titanyum kasadan kaynaklı diye biliyorum hocam. Telefonu güneşli yerlerde bulundurdunuz mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cemozck hocam THH de pek bir şey yapamaz sanki ama denemekte fayda var. Reddit gibi yerlerde bu problemi yaşayanlar çözüm bulamamış. Apple kabul etmemiş ancak 2 hesap değiştirdiğini söylüyor Twitter da ama biraz fanboy hesaplar.

THH aslında çok şey yapabilir. Apple ayıplı mal satıyor. Garantisi beni ilgilendirmiyor diyor. MediaMarkt ürünü iade almıyor üzerine farklı birisinin bilgileriyle bana fatura kesiyor. Bunları belirttim. Olumlu bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.

Hatırladığım kadarı ile titanyum kasadan kaynaklı diye biliyorum hocam, telefonu güneşli yerlerde bulundurdunuz mu?

Düz 15'ler alüminyum kasa hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı