iPhone 15'in boyası soyuluyor

2013de çıkan 5s'imde bile soyulma yok hocam gerçi 15 Titanium ama olsun.
IMG_20231015_031304.jpg

15 siparişimi dün verdim, aslında bir kaç damage test videosu izledikten sonra karar vermiştim. İptal mi etsem henüz gelmedi 😀

O nokta gibi çıkan izler kılıftan kaynaklı tabii bu kadar kısa sürede o izi yapıyor olmasıda kasanın dayanıksız olması. Spigen marka kılıf kullandım eski telefonumda o izlerin aynısından nokta şeklinde çokça mevcut. Artık telefonu sıkı sıkıya sıkan kılıflar kullanmıyorum. Kılıf'ın içine giren toz taneleri sıkı kılıf ile kasa arasında bu ize sebebiyet veriyor. En dandik 100 liralık kılıf ile 15 Pro kullanıyorum.

Hocam daha çok ilerlemedi sorun aldığınız renge göre değişik olabilir koyu renklerde oluyor genelde ama bence iptal etmeyin
Siyah aldım bende. Jetech marka kılıf ve ekran koruyucu aldım. Kılıfta keskin köşe yok, çok hoşuma gitti.İdareten aldığım 100 liralıkta ki köşeler çok keskindi.Aynı sorunun oluşmamasını temenni edebilirim ancak, elden birşey gelmez.

Arkadaşlar tekrardan merhaba bugün ürünü servise verdim üst hoparlöründeki sıkıntıdan ve kamerasında toz olmasından dolayı olacak gelişmeleri aktarmaya çalışsacagım ürün THH'den red yemişti

Arkadaşlar tekrardan merhaba bugün ürünü servise verdim üst hoparlöründeki sıkıntıdan ve kamerasında toz olmasından dolayı olacak gelişmeleri aktarmaya çalışsacagım ürün THH'den red yemişti
Hocam hangi servise verdiniz ve rica etsem gelişmeleri aktarır mısınız ? Çünkü 8 gün önce iphone 15 aldım ve ahizede %80 üzerinde bazı frekanslarda cızırtı alıyorum. Ayrıca dün farkettim sol üstteki geniş açı kameranın içinde çok minik bir toz taneciği var. Ben cihazı hepsiburada.com üzerinden hepsiburadanın kendisinden satın almıştım. Ancak değişim veya iade için servis raporu isteniyor. Küçük bir şehirde yaşadığım için kargolama ve sonrasındaki süreçte 10-15 gün telefonsuz kalacağım. Aynı dertlerden muzdarip olduğumuz için servisin size vereceği reaksiyona göre ben de servise gönderip göndermeme kararı alacağım.

Hocam hangi servise verdiniz ve rica etsem gelişmeleri aktarır mısınız? Çünkü 8 gün önce iPhone 15 aldım ve ahizede %80 üzerinde bazı frekanslarda cızırtı alıyorum. Ayrıca dün fark ettim sol üstteki geniş açı kameranın içinde çok minik bir toz taneciği var. Ben cihazı hepsiburada.com üzerinden Hepsiburada'nın kendisinden satın almıştım. Ancak değişim veya iade için servis raporu isteniyor. Küçük bir şehirde yaşadığım için kargolama ve sonrasındaki süreçte 10-15 gün telefonsuz kalacağım. Aynı dertlerden muzdarip olduğumuz için servisin size vereceği reaksiyona göre ben de servise gönderip göndermeme kararı alacağım.

Hocam Cumartesi gunu egemek servise verdim telefonu 7 gun sure verdiler şu an ne olacak bilmiyorum ancak olayi kidemli danisman ile birlikte takip ediyoruz gelisme oldukca guncellerim

Yeni konular

Geri
Yukarı