iPhone 16 beklenir mi?

Bütçe varsa al geç şahsen ben beklemezdim. Vergi indirimi gelecek iPhone alacağız diye sevinen kitle hem IMEI zammıyla hem dandik telefonlarla karşılaştı. Bu ülkede bir şeyi almak için beklemeyin paranız yetiyorsa, ihtiyacınız da varsa alın geçin.

Bütçe varsa al geç şahsen ben beklemezdim. Vergi indirimi gelecek iPhone alacağız diye sevinen kitle hem IMEI zammıyla hem dandik telefonlarla karşılaştı. Bu ülkede bir şeyi almak için beklemeyin paranız yetiyorsa, ihtiyacınız da varsa alın geçin.
Enflasyonunu düşününce o da mantıklı hocam.

15 Pro Max kullanıyorum memnunum fakat 16'nın daha iyi olacağını düşünmekteyim, bende çıkınca satıp 16'ya geçeceğim tabii özellikleri tatmin ederse.

Şu an 15 alabilirim ancak içime sinmiyor. Sizce iPhone 16 beklenir mi?

Bekleyebilirsiniz ancak üç aşağı beş yukarı beklemek beklentilerin sonucunu değiştirmez. Teknik olarak yaygın bir varsayım üreteceğim;

iPhone 15 (normal)'in işlemci özellikleri iPhone 14 Pro Max'ın işlemci özellikleriyle neredeyse birebir aynı. iPhone 16'yı bekleyip büyük beklentiler içerisine girmenizdense iPhone 15 Pro Max veya normal Pro versiyonunun özelliklerine göz atabilirsiniz.

Geri
Yukarı