iPhone 5C açılmıyor

Yani telefonun üstünde jelatini falan her şeyi duruyordu yıllar önce babama iş yerinden vermişler o da gerek duymayınca bir yere kaldırmış.

Benim de aklıma ilk o geldi başka bir şeyi olduğunu düşünmüyorum.

iPhone 5C anakartı öyle her yerde yoktur diye düşünüyorum daha hiç bakmadım. Batarya için de telefoncuya gideyim en kısa sürede ben acaba buradan yapabileceğim bir şey var mı aslında onu sormak istemiştim.

@Erdo2525 Sen bence büyük hata yaptın. Keşke hiçbir yerini sökmeseydin kutusundan da çıkarmasaydın koleksiyonluk olarak satardın. En azından biraz paran olurdu.

Herhalde sen telefonu linkteki telefonun kondisyonunda bulmuştun ama bak hiç uğraşmayıp direkt satsaydın kim bilir kaç para ederdi?

@Erdo2525 Sen bence büyük hata yaptın. Keşke hiçbir yerini sökmeseydin kutusundan da çıkarmasaydın koleksiyonluk olarak satardın. En azından biraz paran olurdu.

Herhalde sen telefonu linkteki telefonun kondisyonunda bulmuştun ama bak hiç uğraşmayıp direkt satsaydın kim bilir kaç para ederdi?

Hiç akıl edemedim ki sonradan aklıma geldi ona biraz üzüldüm.

iPhone 5C'nin bataryasını kendiniz de değiştirebilirsiniz. Çok bir el işçiliği gerektirmiyor bu eski telefonlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama yine de dikkatli olmakta fayda var. Batarya bu şakaya gelmez. :) Yine de telefoncuyla uğraşmanıza gerek yok. Kendinize güveniyorsanız batarya ve tamir kiti sipariş edip daha ucuza da çözebilirsiniz bu işi.

iPhone 5C'nin bataryasını kendiniz de değiştirebilirsiniz. Çok bir el işçiliği gerektirmiyor bu eski telefonlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama yine de dikkatli olmakta fayda var. Batarya bu şakaya gelmez. :) Yine de telefoncuyla uğraşmanıza gerek yok. Kendinize güveniyorsanız batarya ve tamir kiti sipariş edip daha ucuza da çözebilirsiniz bu işi.

Yalan olmasın kendime pek güvenmiyorum böyle hassas iş gerektiren işlerde pek iyi değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı