iPhone 5C almak doğru mu?

Burak SARIHAN

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Restoratör
Arkadaşlar hiç iPhone kullanmadım. Stabil ve uzun kullanım için alıyorum. iPhone 5C fiyatını hak ediyor mu?
Ve bu telefonu almak ne kadar doğru?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malzeme kalitesi uzun kullanımı kötü etkiliyor maalesef. Yazılım konusunda yarı yolda kalacağınızı sanmam fakat kasada kullanılan malzeme kötü ve dayanıksız. Resimdeki kız arkadaşımın 5C'si. 1 metre yükseklikten sağ üst köşesine doğru fayansa düştü ve telefon bu halde. Ayrıca eklemek isterim ki; kamerası da iyi sayılmaz. O fiyata alacağınız bir Sony telefon sizi her anlamda mutlu edecektir. :)
wp_ss_20150831_0001.png

Malzeme kalitesi uzun kullanımı kötü etkiliyor maalesef. Yazılım konusunda yarı yolda kalacağınızı sanmam fakat kasada kullanılan malzeme kötü ve dayanıksız. Resimdeki kız arkadaşımın 5C'si. 1 metre yükseklikten sağ üst köşesine doğru fayansa düştü ve telefon bu halde. Ayrıca eklemek isterim ki; kamerası da iyi sayılmaz. O fiyata alacağınız bir Sony telefon sizi her anlamda mutlu edecektir. :) Eki Görüntüle 101580

Benim de kız arkadaşımda var aynı telefon. Bir kaç kez düşürdü ama ekranda kırılma vs oluşmadı. En son çok kötü düşürmüş ekran kısmı tamamen dışarı çıkmış eliyle bastırıp geri içine takmış. Düşme açısına, hızına, düştüğü yere bağlı bu kırılmalar. Nokia Gorilla Glass 3 camlı telefonun sırt üstü düşüp ekranın parçalandığını gördüm :)

Haklısın. Tamamen şans işi bana göre. Fakat o telefon o parayı hak etmiyor. İkinci el 5S bulabilirse güzel olabilir mesela. Ama yine de o paraya Sony Xperia Z2 öneriyorum. Güncelleme sıkıntısı da çekmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı