iPhone 5C Notların Silinmesi

kivirciksakal99

Hectopat
Daha fazla  
Abim bir iPhone 5c kullanıcısı, bugün onun telefonundan bir mail göndericektim ama mail yanlış falan diyordu. Bende ayarlardan; "mail, kişiler, takvimlere" girdim. Daha sonra hotmail yazan yere girip hesabı sil dedim ve yeni mail hesabı yükledim. Fakat Abim daha sonra telefona girdiğinde notların belli bir kısmının silindiğini farketti. Sonra biraz araştırma ile benim sildiğim mail hesabı yüzünden olduğunu farkettik, sonra mail Hesabını geri yükledik ama notlar yüklenmedi. Ayarlardan notlara girip "saptanmış hesap" olarak hotmaili seçtik olmadı. iCloud kısmında da notların yedeklemesi kapalıymış yani bu yolla da geri getiremedik. Ve telefon hiçbir zaman bilgisayar aracılığı ile yedeklenmediği için bu yöntem de işe yaramadı. Adamın bütün şifre not kart şifreleri, çalıştığı işyerine ait notlar şifreler vs aklınıza gelebilecek bütün her şeyi gitti. Allah rızası için bilen birisi yardım etsin. Kendimi çok suçlu hissediyorum. Yapacağınız öneriler için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı