iPhone 5C Apple Store İade

KeyLock

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler forum üyeleri;

Şu an kullandığım elimde iPhone 5C telefonum var 19 ayını doldurmak üzere bu telefonu Apple Store'a yakın bir tarihte gidip değiştirmek istiyorum yani iade ile 5C telefonu verip üzerine bir miktar para koyacağım ve yerine 6 veya 6S almayı planlıyorum telefonun dış görünüşünde herhangi bir sıkıntı yok, yazılımsal bir sorun ile şu ana kadar hiç karşılaşmadım fakat değiştirmek istememin de bir nedeni var tabi ki her iPhone kullanıcısında belli bir dönemden sonra şarj girişi tutmuyor. En az yirmi kez takıp çıkardıktan sonra tutuyor oda bir engele koyduğum zaman sonra şarj girişinin hemen sağ ve sol yanında bulunan vidalar gevşemiş bu yüzden de telefon içten oynama yapabiliyor. Üçüncü sorun ise sessize alma anahtarı sesli de olduğu zaman çok ufak bir değme ile sessize alıyor telefonu bu normal tabi plastik kasa sonuçta size soracağım önemli konu ise bu telefonu verdiğim zaman üzerine tahmini ne kadar para koyarsam 6 veya 6S almış olurum ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple'ın Türkiye'de böyle bir uygulaması yok. Eskiyi getir yeniyi indirimli al gibisinden bir uygulama henüz ülkemiz için geçerli değil.

Apple'ın henüz Türkiye'de böyle bir programı yok, getireceklerini de pek zannetmiyorum. Ancak elinizdeki cihazı iyi bir fiyattan satarsanız üstüne ekleyip 6 veya 6s alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı