iPhone 5C mi LG G2 mi?

5c'yi 5s ayarında bir telefon sanıyorsunuz geekbench ve antutu testlerine bakarsanız alakasız olduğunu anlarsınız.Lg G2 ile karşılaştıracaksanız 5s'i karşılaştırın.Özetle kesinlikle Lg G2

Düşük segment telefonlari kullanıp android kasıyo diyenlere ne diyeceğimi bilmiyorum daha önceden 4S kullandım.Lg g2 den çok memnunum telefonda uygulama baya var kasma,takılma vs. kesinlikle yok bedava apk'da cabası Eki Görüntüle 24695
arkadaşımda ace den 5s e geçti android bir işe yaramıyor dedi kestirip attı. İlişkiyi kesmeyi düşünüyorum. :D

bu arada g2

Sarj hakkında sıkıntı yapmiyorsan 5c eğer uzun şarj götüren ve büyük ekran seviyorsan g2 ben g2 kullanıcısıyım gayet memnunum iphone 5s de mevcut 2. Telefon 2.günü zor çıkartıyor. G2 de öyle bi problem yok bazen 3. Günü cikartiyor. Telefon elimden düşmüyor dersen 1 gün rahat götürür.

Düşük segment telefonlari kullanıp android kasıyo diyenlere ne diyeceğimi bilmiyorum daha önceden 4S kullandım.Lg g2 den çok memnunum telefonda uygulama baya var kasma,takılma vs. kesinlikle yok bedava apk'da cabası Eki Görüntüle 24695
Ben android kasıyor demedim ben acede takılıyor dedim g2 de bu tür sorun olacağını sanmıyorum dedim fark ettiysen :D

32 GB mı var sende ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı