İphone 5S Almalı Mıyım?

Kaganiane

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba herkese, hayatım boyunca android kullandım artık ios veya değişiklik istiyor insan :). Bende İphone 5S düşünüyorum çünkü, avea' dan tarifeye ek olarak 75 TL' ye geliyor. Özellikle kullananlar cihaz nasıl? Almaya değer mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

1300 TL'ye sıfırı satılıyor, gazete ile gelen dergide gördüm. Ekranı küçük.

Hence 5S hala alınabilir bir cihaz zira 64-bit mimarisindeki A7 çip ile hala oldukça akıcı ve performanslı olarak çalışıyor. Ekran boyutuna bağlı olarak da iPhone 6(S) serilerine göre de düşük çözünürlüklü ekran kullandığı grafik bakımından da dezavantajı yok. Ama alacaksanız en az 32 GB modelini alın. Kamerası da güzel.

Bende var bence almalısın gayet işini görür ve telefon çok hoş çoğu işi yaparsın. iPhone 6s falan onlar hikaye. 5s daha iyi diye düşünüyorum.
Hence 5S hala alınabilir bir cihaz zira 64-bit mimarisindeki A7 çip ile hala oldukça akıcı ve performanslı olarak çalışıyor. Ekran boyutuna bağlı olarak da iPhone 6(S) serilerine göre de düşük çözünürlüklü ekran kullandığı grafik bakımından da dezavantajı yok. Ama alacaksanız en az 32 GB modelini alın. Kamerası da güzel.

Teşekkür ederim bugün inşallah iPhone 5S alacağım :) Fakat 16 GB' lık modelini alacağım çünkü avea' da o var. Ama pek sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı