İPHONE 5S Almalı mıyım?

GunduzDogukan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın iphone 5s almayı planlıyorum ama telefon gördüğüme göre cam koruması yok.Bende çok sakar biriyim. Sizce İphone 5s almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Iphone 5s bu zamandan sonra alınmamalı bence. Onun yerine Z3 compact düşünebilirsiniz.( Fiyatlar ve ekran boyutu yakın olduğundan dolayı)

Bence kesinlikle almalısın. Ben aldım bir sorunu yok ve beni bu en az 5 yıl daha götürür. Annemin telefonu da iphone'du oda 4-5 yıl gitti. Eğer uzun süre istiyorsan iphone en iyisi. Ekran sorununa bir kap tak veya sağlam filmler var yere düşünce bile o kırılıyor telefona zarar gelmiyor 20-30tl bir şey onlardan yapıştırırsın.

Apple farkı her zaman vardır. Tamam belki diğer telefonlar daha özellikli ama Iphone dan aldığın hazzı başka telefondan alamıyorsun. Bende 5s var. Tabi zevkler ve renkler tartışılmazmış. Biraz daha araştırmanda fayda var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı