İphone 5s le Galaxy S5 Arasında Kaldım

Mealih

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni telefon almaya kara verdim ama 5s ve s5 arasında kaldım.Galaxy S5 gerçekten de 4k Video çekebiliyormu? Ve 2 telefonunda ses kaliteleri nasıl?

Arkadaşlar sizce hangisini Almalıyım?

İphone 5s'in Sevdiğim yönleri :
1-Parmak izi daha iyi adapte edilmiş gibi gözüküyor
2-Parmak izi sensörü daha kolay ve rahat kullanılabiliyor

Galaxy S5'in Sevdiğim yönleri :
1- 4k video çekildiği söyleniyor ( doğruysa süper bir şey bence )
2- Daha büyük ekran
3- PPİ değeri 5s'e göre daha yüksek

Uzun süredir S5 kullanıyorum. Technopat incelemesini izledikten sonra aldım. Senin izlemediğin belli. İzlemeni öneririm. S5'e gelirsek şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Son derece memnunun. Öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle söyliyim 4k video çekiyor fakat pro bir kamera gibi değil. Ayrıca ppi değeri yüksek olmasına karşın iphone'da daha keskin bir görüntü elde ediyorsunuz. Ayrıca kendi deneyimlerimden söyliyim. Samsung zaman geçtikçe touchwiz arayüzünden dolayı kasmaya başlıyor. İphone'da böyle bir sorun yok. Ama root atmayı biliyorsanız,ben telefonu normal kullanmam tüm kontrolü elimin altında olsun diyorsanız root atıp touchwiz'i silebilirsiniz.

Kesinlikle oynatır emin olabilirsin. Çünkü apple'ın pek fazla modeli yok ve kendi uygulama marketi olduğu için iphone 5s e uyumlu çıkıcaktır.

Kesinlikle oynatır emin olabilirsin. Çünkü apple'ın pek fazla modeli yok ve kendi uygulama marketi olduğu için iphone 5s e uyumlu çıkıcaktır.
Yani böyle modern combat 7 felan gibi yüksek grafikli oyunlar çıkarsa 5s 'te rahat bi şekilde oynanır mı diyosun ? Eğer öyleysen kesinlikle 5s alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı