iPhone 5S mi Xperia Z2 mi yoksa LG G3 mü?

• Konuyu başlatan GameR07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 11B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer Lg g2'nin arayüzünden şikayetçi iseniz Lg g3 ile aynı arayüze sahip olacak bir güncelleme ile.Ben olsam lg g2 alırdım kalan parayla döner ayran falan alırdım :D.

Bence Xperia Z2. G3'ün bataryası ekranı 2K olduğundan daha hızlı tükenecektir. Iphone 5S bence o fiyata alınmaz. Çünkü o fiyata daha iyi cihazlar var. Yani tercihim Xperia Z2'dir.(y)

lumia 820 kullanıyorum biraz daha bekle zaten wp 8.1 güncellemesi geldi market 300 bin uygulamayı aştı ve ben 2 senedir kullanıyorum işletim sistemi çok sade ve güzel biraz bekle uygulama sayısı olarak yakında android ve ios u yakalayacaktır zaten bence lumia 930 al ha yalnız illa ki android ve ios u seçeceksen biraz daha bekle galaxy note 4 çıkacak ve ekranı 5.5" ios seçeceksen iphone 6 al ekranı safirden yapılmadır hem sen bu arada biraz daha para biriktirmiş olursun benim görüşüm bu tabi karar senin

Şu anda telefon alcaksan z2 al lg nin görünüşü pek güzel değil hem z2 suya ve toza dayanıklı

Sony Xperia z2 al bence fotoğraf düşkünüysen 4k video falan çekmek istersen Z2 en iyi seçimdir ben olsam z2 alırdım ayrıca performanslı da

iPhone 6 yı bekle ki 5s in fiyatı düşsün :) Bi kere G3 ü kesinlikle listeden çıkart. Şarj olarak çok daha gerisinde diğerlerinin. Ayrıca gaming performans karşılaştırmalarını izle youtube'den. Ekranı çok yüksek çözünürlüklü grafik işlemcisi bazen yetişemiyor. Onun dışında ısınma sorunu da mevcut. Bu sıcak havalarda uzun süre oyun oynamaya kalkarsan çok ısındım kapatıyorum diyor ve kapatıyor. Z2 ve 5s için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. 6 yı bekle bence de.

iphone 6 çıkınca 5s in fiyatı çok düşmez benim aldığım zamanda 5s 2200TL , ıphone 5 2000-2100 dü yani ortalama 100-150 TL felan ucuzlar 5s alırsan da hiç pişman olmassın paşa gibi rahat rahat kullanırsın ıphone 6 ya gelincede S serileri biraz daha iyi ve kaliteli olmuştur. Bunu değerlendirerek seçim yap. Android 'e de hiç bulaşma! Alırsın telefonu 3-4 ay kullanırsın rahatca sonra bi bakarsın rehbere girerken takılmalar, arayüzde takılmalar ,telefon kitlenmesi vs. Android şişer yani kısacası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı