iPhone 5S Parçalarını iPhone 6'nın Kasasına Takmak

Dexx

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şimdi bende anakartı bitmiş iPhone 6 var kasası ekranı vs sağlam tuşları sadece anakartı bitik. Apple servise gitti Apple bile yapamadı çekmecede öylece duruyor. Bir de iPhone 5s var. Merak ettiğim soru ise şu Ben iPhone 5s'in içindeki parçalarını 6 kasasına takabilir miyim yani çalışır mı? iPhone 5s'in tüm parçalarını 6 kasasına taksam. İnternette araştırıdım fakat hep 5s'i küçük iPhone 6 kasası takmışlar çalışır mı?

Şimdi şöyle bir şey var diyeceksiniz ki iPhone 5s'in ekranı 6 ya göre küçük evet ben bu 6'nın ekranını 5s'e bağlayabilir miyim? Bu olay garip bir şekilde kaç gündür kafamı karıştırıyor açık.ası merak ediyorum. Beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkansız. Lakin illede iPhone 6 kasasında iPhone 5s istiyorum derseniz şunu gösterebilirim. Her ne kadar boyutları aynı olmasada en azından aynı tasarımdalar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı