iPhone 6'nın Eksileri

Hepinize teşekkür ediyorum.. :)

Aklıma takılan bir şey var. Hepsiburada 64gb i6 2700 TL apple kendi sitesinde 2850 TL. Bu fiyat farkı neden ? Hepsiburada da garanti vs. bir şeymi eksik yoksa toptan aldıklarından mı ucuza satıyorlar ? :D

Yılbaşında yeni vergi geldi Apple direkt yansıttı fiyatlara sizin gördüğünüz eski stoklardan kalma. Merak etmeyin garantisi vardır. Fiyat farkının sebebi bu.

Sağolun içimi rahatlattınız. :)

Ozaman 64gb olanı seçiyorum uygulama dolduracağım makineyi. :D

iTunes vs. hakkında bir bilgim yok. Film vs. izleniyormuş başka neler yapılabilir bir iPhone da ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haha :D Oyun oynamak, müzik dinlemek, internette dolaşmak gibi şeylerden başka neler yapılabilir yani. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun zamandır yazmıyordum aklıma takıldı yazayım dedim. Okuduğum kadarıyla herkes i6 nın 1gb lık raminden şikayetçi. 1 gb ramin dez avantajları nelerdir ?

Merhaba, uzun zamandır yazmıyordum aklıma takıldı yazayım dedim. Okuduğum kadarıyla herkes i6 nın 1gb lık raminden şikayetçi. 1 gb ramin dez avantajları nelerdir ?
Hiç bir dejavantajı yok. Millet telefonu android gibi ram düşmanı bir sistemle karşılaştırdıkları için şikayetçiler.

Teşekkürler..

64gb alacağım uygulama dolduracağım sıkıntı olmaz inşallah.

1gb ramin safari de sekme açma sorunu vs. oluyormuş bu nasıl oluyor ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı