iPhone 6'nın Eksileri

Jumper

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sormak istediğim iPhone'ların eksileri. Bir konuya bakıyorum iphone şöyle güzel böyle güzel, diğer konuya bakıyorum android daha iyi daha özgür vs. yani sizden İphone'larda bluetooth kullanılamaması gibi eksilerini yazmanızı rica ediyorum.. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha az özgür. Fakat jailbreak ile bütün bu sınırlamaları kaldırabiliyorsunuz. Tasarımsal olarak eksileri; ekranı hafif kavisli olduğu için yanlara gelen her darbe direkt olarak ekrana geliyor dolayısıyla ekranın kırılma ihtimali artıyor. Eğilme, bükülme gibi olaylar açısından da pek parlak bir ünü yok :)

Android den iOS'e geçecekseniz uygulama kalitesine aşık olacağınızın garantisini verebilirim. Genel sistem kararlılığı hala android'in üzerinde. Özgürlük kısıtlamasına zamanla alışırsınız. Pişman olacağınızı sanmıyorum. Bu arada 16 GB yerine 64 GB tercih edin.

@Sasha UKR Ben sevdim zaten direk mağazada görüp karar verdim. :)

@35350 Teşekkürler, zaten 64 gb olanını alacağım. :)

Aslında ios kullanmam benim içinde iyi olur sürekli android nereye kadar. :) Bu arada jailbreak düşünmüyorum..

@Sasha UKR eksilerini zaten belirtmiş.:)
Telefonu kurcalayan biriyseniz Ios platformundan bir cihaz tercih etmek oldukça yanlış. Note 4 bu anlamda beklenmeden tercih edilebilecek bir cihaz.
Ciddi anlamda kurcalamaktan bahsediyorsanız Nexus 6 öneriyorum. Qualcomm'un işlemcilerinde optimizasyon sorunu daha az oluyor. Sanırım siz biraz değişiklik olsun diye İ6 diyorsunuz, ben yinede yazıyım dedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı