iPhone 5S vs Sony Xperia Z3 veya Lumia 930?

Büyük ekran olması tercihim. iPhone yazmamın nedeni android işletim sistemine alışabilir miyim yoksa ki iPhone devam etsem mi diye ikilemde kalmamdan. Büyük ihtimal Sony Xperia Z3 alacam.
Dostum İphone 6 Plus modelini almalısın. Android kullanmadıysan eğer sakın bulaşma İOS deki akıcılığı, stabiliteyi kesinlikle bulamazsın. Büyük ekran ve İOS kalitesini istiyorsan İphone 6 Plus iyi bir seçim olacaktır.

Lumia 930 modelini tavsiye ediyorum.Lumia 1020'de kullanılan ''Koca Teleskop'' olmasaydı en iyi kameraya sahip telefon benim gözümde Lumia 930 olurdu.Zaten Iphone 6 çıktıktan sonra Iphone 5 ve diğer modelleri unutuldu diyebilirim.Nokia Lumia telefonunda ise hala güncelleme desteği bulunmakta.Ancak acil değilse yeni bir Lumia amiral gemisi telefonunu beklemenizi tavsiye ediyorum.Çünkü Microsoft bir süre sonra Nokia isminden kurtulmak isteyebilir.Ona göre bekleyin derim.Acil değil ise Windows 10 ile çıkacak olan yeni amiral gemisi telefonlarını beklemenizi tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı