iPhone 6 ekranında dikey beyaz çizgiler var

joji

Hectopat
Yer
Castlevania
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. iPhone 6'da düşmemesine rağmen bir anda dikey beyaz çizgiler oluştu ve telefonu açtığımda dokunmatiği kullanamıyordum kendi kendine hareket ediyordu. Telefonu kapattım 2-3 kez hatta bu aralarda biraz bekledim de fakat işe yaramadı. 3 ay önce telefonda ekran değişimi yapılmıştı böyle bir sorun yaşamamıştım önceden. Telefondaki çizgileri gösteren fotoğraf bırakıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

WhatsApp Image 2022-05-11 at 20.55.53.jpeg

Ekranda daha önceden mevcut olan herhangi bir kırık vb. var ise sonradan bu soruna sebep olmuş olabilir belki.

Orijinal ekran değildi.

Önceden kırık vardı evet.

Hocam yan sanayilerde böyle olayların olma olasılığı yüksek oluyor hatta bazıları yan sanayinin de düzeltilmişi veya önceden deneme amaçlı taktıran varsa (iPhone 6 denettiren birisi varsa önceden) Flex'den kaynaklı olabiliyor.

Hocam yan sanayilerde böyle olayların olma olasılığı yüksek oluyor hatta bazıları yan sanayinin de düzeltilmişi veya önceden deneme amaçlı taktıran varsa (iPhone 6 denettiren birisi varsa önceden) Flex'den kaynaklı olabiliyor.
Teşekkür ederim cevap için. Peki ne yapabilirim düzelmesi için?

Teşekkür ederim cevap için. Peki ne yapabilirim düzelmesi için?

Hocam ekranı yaptırdığınız yere sormak en iyisi. Dönem dönem çok fazla arkadaşımla (çeşitli) canlı olarak telefonu yaptırıp eline aldıklarında en fazla 1 ay dayanabiliyordu. Eğer şimdilik evde yedek telefonunuz varsa onu kullanın tekrar ekran parası vermeyin değmez.
Not: Ekranı değişsse bile pek etki etmeyen telefonlar iPhone 7, J7 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı