iPhone 6 Plus Ekranda Çıkan Beyaz Çizgiler

CelalTan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi telefonumun ekranında arada sırada beyaz çizgiler çıkıyor. Ekranın yarısında beyaz çizgiler oluşuyor fakat belirli bir süre sonra (maksimum şarj bitirme süresi kadar) kendiliğinden kayboluyor. Sıkıntının düşmeden kaynaklandığı bir sebepten olduğunu düşünmüyorum çünkü sorun bir anda oldu. Telefonculara sordum ama daha sorunu söylemeden ekran değişimi diyorlar. Güvenemedim belki daha basit bir hatadır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Çizgiler yatay mı dikey mi?
Çizgiler ne sıklıkta ve kalınlıkta?
Çizgilerin etrafında renkli (gökkuşağı gibi renk renk) bölümler görüyor musunuz?

Çizgiler yatay mı dikey mi?
Çizgiler ne sıklıkta ve kalınlıkta?
Çizgilerin etrafında renkli (gökkuşağı gibi renk renk) bölümler görüyor musunuz?
GEç cevap verdiğim için üzgünüm yeni bakabilmek için zamanım oldu. Çizgiler dikey ekranın yarısını kaplayacak kadar sık ve ince. Çizgilerin etrafında farklı bir renklenme yok sadece beyaz çizgi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı