iPhone 6 mı LG G3 mü?

Malefic

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gelecek hafta telefon almayı planlıyorum. İki model arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Aralarında fiyat olarak ciddi fark var. Arada kalmana şaşırdım. Genelde önce bütçe belirlenir, daha sonra o bütçeye uygun telefon aranır.

6s, 2 gb ram ile gelecek diyorlar, onu bekle istersen.

1 gb ram her ne kadar millet yeterli diye atlasa da kesinlikle yeterli değil.

Bütçe problemim yok şu an. G3 32 GB ya da iPhone 64 gb almayı düşünüyorum. 6S tahminen ne zaman çıkar?

Bilmiyorum ne zaman çıkacağını.
Zaten şu 2 gb ram olayı dedikodudan ibaret de olabilir.

Aklınızda sadece bu iki model mi var?
Eğer başka seçeneklere açıksanız, bir akıllı telefonda aradıklarınız nelerdir?

İyi fotoğraf çekmesi, akıcı olması ki 2.5 yıldır Galaxy S3 kullanıyorum rehberin bile geç açılmasından bıktım ve parmaklarım biraz kalın olduğu için ekranın büyük olması. Bunun için 16 gb 6 Plus'da düşünüyorum aslında.

Note 4, fotoğraf çekme konusunda tüm iphonelardan daha iyi.

Cihaz gayet akıcı. Samsung'un arayüzü eskisi gibi değil. Hem olsaydı bile böyle güçlü bir donanım altından kalkardı.

Panel kaliesi çok iyi ve ekran büyük.

S3 deneyiminiz sizi bir daha Samsung almak konusunda ne kadar etkiler bilemem.
Note 4'de muhtemelen aynı şeyleri yaşamayacaksınız.
Zaten Samsung, Note serisine ayrı bir özen gösteriyor gibime geliyor.

Kısaca, bütçe problemi yoksa Note 4 çok güzel bir tercih olacaktır.

Son düzenleme:
I6 64GB'ın fiyatı , G3 32GB'ın (ithalatçı garantili) fiyatının 2 katından fazla. Bence bu bütçeye kadar çıkılabiliyorsa Nexus 6 beklenmeli.

Lenovo, bir süre daha Motorola'yı Türkiye Pazarı'na sürmiyecekmiş.
Daha sonra ki zamanlarda düşünebilirlermiş. :D

Nexus 7'ye artık. :D

S3'ü gerçekten severek kullandım aslında ama artık çok yavaşladığı için değiştireceğim. Note 4'de de 2 yıl sonra yavaşlama problemi yaşar mıyım? Sürekli telefon değiştiren yeniliğe ayak uydurmayı seven biri değilim. 2-3 yılda bir değiştiririm o da sistemin yavaşlamasından dolayı.

S3'ü gerçekten severek kullandım aslında ama artık çok yavaşladığı için değiştireceğim. Note 4'de de 2 yıl sonra yavaşlama problemi yaşar mıyım? Sürekli telefon değiştiren yeniliğe ayak uydurmayı seven biri değilim. 2-3 yılda bir değiştiririm o da sistemin yavaşlamasından dolayı.
Ben senin yerinde olsam xperia z3 u dusunurum pil omru cok iyi oldugu icin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı