iPhone model önerisi

En önem verdiğim kamera zaten, ama insanlar hala 11 ve aşağısı cihazları kullanıyorken 12 almak gayet mantıklı bence.

Hocam insanlar keyfinden mi kullanîyor. Kullananlar ya popüler kültür ya da eskiden ucuzken almış şu an yenisini alamıyor. IPhone'da ya Pro'ya da Pro Max alınır düz alınmaz ve minimum 13Pro veya 12 Pro Max alınır bence. Emin ol IPhone'ye geçip vereceğin paraya Samsung S serisinde yaşayacağın komfor IPhone'den 100kat daha iyi olur. Şunu diyeyim 14 Pro Max, 12 Pro Max, 15 Pro inceleme şansım oldu, dedim ki iPhone varken Samsung ne şu telefona bak fark ödemeye değer. Hemen sonra S23 Ultra, S24Ultra, 24+ inceleme şansım oldu. İşte o gün onu dediğime pişman etti beni S serisi beni hayran bıraktılar resmen o premium hissi, o kalite ve donanım var ya enfesti, hep Android kullanınca sıradan geliyor ama 80bin TL fiyatlı iPhone bir 50bin TL'lik Samsung etmiyor. Gerek optimizelik, gerek kamera(ki Samsung bu konuda rakipsizleşti ve piyasada tek) gerek donanım, herek hissiyat, gerekse fiyat. Eğer telefonun incesini anlayan biriyseniz kesinlikle Samsung tercih ederdiniz(ki iOS daha optimize kelimesi 2020'de kaldı) genelde iPhone tercih edenler ya popüler kültür kölesi, ya bilgisi olmadan daha pahalıysa daha iyidir savunucuları ya da iPhone çalışanları ve sırf daha çok biliniyor diye alan ünlü/zengin kişiler. iPhone 12 yerine samung s serisine bakın derim. Şunuda söyleyeyim hemen savunmaya geçecek Iphone sevenlere, saygı çerçevesinde ve bilgiliyseniz savunursanız sevinirim.

Geri
Yukarı