iPhone SE 2 vs iPhone SE 3

Sadece kameraya bakıyorum. 10.000TL daha az verip aynı kameraya erişebilme şansım var. Güncelleme olarakta daha fazla güncelleme alıyor.
Ikisinin de kamerasi iPhone 12 ve 12 Mini'den daha kotu.

Sadece kameraya bakıyorum. 10.000TL daha az verip aynı kameraya erişebilme şansım var. Güncelleme olarakta daha fazla güncelleme alıyor.
Aynı kameraya erişemiyorsun. 12 serisi daha başarılı. SE3 ön kamerada 1080p 30FPS video çekerken 12 serisi 4K 60FPS video çekiyor.

Ikisinin de kamerasi iPhone 12 ve 12 Mini'den daha kotu.
iPhone kamera olayı var. Arkadaşlarımda SE ve X var. ikisi de çok güzel fotoğraf çekiyor. Fotoğraf olarak sadece selfieden bahsediyorum. Diğer durumlarda fark çok fazladır muhtemelen.

Aynı kameraya erişemiyorsun. 12 serisi daha başarılı. SE3 ön kamerada 1080p 30FPS video çekerken 12 serisi 4K 60FPS video çekiyor.
Kamera olayını sadece selfie fotoğrafı olarak kıyasladım. Diğer konularda zaten kıyaslanamaz. X bile çok güzel çekiyor selfie.

Kamera olayını sadece selfie fotoğrafı olarak kıyasladım. Diğer konularda zaten kıyaslanamaz. X bile çok güzel çekiyor selfie.
Dostum X'in on kamerasi tatmin ediyorsa bu kadar pahali telefonlara bakmanin anlami yok, SE 2 al gec o zaman.

iPhone kamera olayı var. Arkadaşlarımda SE ve X var. İkisi de çok güzel fotoğraf çekiyor. Fotoğraf olarak sadece selfieden bahsediyorum. Diğer durumlarda fark çok fazladır muhtemelen.

X SE serisinden daha iyi zaten. İkinci el 12-12 MINI-11 alın.

Ön kamera kullanmadım. Arka kameradan kendimi çektim ve beğendim.

Fiyat olarak uygun geldi. Güncelleme açısından 2-3 yıl götürür mü?
Bana ekranı ve bataryası yeterli dersen iPhone SE2020’yi daha ucuza alabilirsin. Ancak bütçeyi 20K’ya çıkarırsan en mantıklısı iPhone 12/12 mini.

Geri
Yukarı