iPhone SE 2020 kılıfına iPhone 8 kılıfı uyar mı?

Sam001

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, iPhone SE 2020 sipariş ettim. Ancak kılıfları çok pahalı buldum (350 lira civarı). iPhone 8 kasasıyla aynı olduğunu varsayarak soruyorum; herhangi bir çıkışı kapatır veya uyumsuzluk yaratır mı? iPhone 8 kılıfı alsam tam uyar mı?

Merhabalar, iPhone SE 2020 sipariş ettim. Ancak kılıfları çok pahalı buldum (350 lira civarı). iPhone 8 kasasıyla aynı olduğunu varsayarak soruyorum; herhangi bir çıkışı kapatır veya uyumsuzluk yaratır mı? iPhone 8 kılıfı alsam tam uyar mı?

Tam uymaz ama korur.

Boyutları vs. bireber aynı tam uyar.

Kablosuz şarj özelliğini kullanacaksan, telefon ile şarj aleti arasında bir nesne bulunmamalı buna dikkat et, kablosuz şarj esnasında kılıfı çıkarabilirsin.
Bazı yorumlarda kalın kılıfım var onun arkasından şarj ediyor gibi şeyler yazanlar var, 5mm'i aşmadığı sürece sorun olmaz gibi bir intiba oluştu. Siz ne düşünüyorsunuz

Bazı yorumlarda kalın kılıfım var onun arkasından şarj ediyor gibi şeyler yazanlar var, 5mm'i aşmadığı sürece sorun olmaz gibi bir intiba oluştu. Siz ne düşünüyorsunuz
Apple, telefon ile şarj aleti arasında bir şey olmaması gerektiğini belirtmiş ama dediğiniz gibi ince kılıflarla kullananlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı