iPhone SE 3 vs XS Max vs 11

Hiçbiri alınmaz, bütçe ne kadar.

12.500 hocam bu cihazlar 1/2 sene için alacağım bütçem birikince yükselteceğim ve sadece iOS istiyorum çünkü piyasa hızlı.

@Kingsemih hocam ben bütçemi 24K yaptım taksit ile alacağım 12 ay ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
İlla iPhone şart mıdır hocam?

Evet hocam ya hem piyasa hızlı hem airpords 3.nesil ve Apple Watch 5 var ekosistem de oluşturmuş olurum hocam 18k ya yurt dışı 13 buldum ve 20k ya yurt dışı 14 13 olan çift SIM hocam ikisi de kapalı kutu sıfır Android olacaksa s serisi ve yüksek model olma şartı ile olur ama önceliğim iOS.

Evet hocam ya hem piyasa hızlı hem airpords 3.nesil ve Apple Watch 5 var ekosistem de oluşturmuş olurum hocam 18k ya yurt dışı 13 buldum ve 20k ya yurt dışı 14 13 olan çift SIM hocam ikisi de kapalı kutu sıfır Android olacaksa s serisi ve yüksek model olma şartı ile olur ama önceliğim iOS.

Bütçeni 27-28K yaparsan S23 TR cihazı var hocam. Yine aynı şekilde 2. el 14 Pro yurt dışı cihazları 25-30 aralığında değişiyor. Yurt dışı alırsan son 4 ay iCloud arama yönlendirme ile kullanacaksın bir tane eski TR cihazı 6S-SE1 falan alıp. 13'ün de çift SIM olması gerek. Fiziksel SIM kartı mı kast ettiniz çift SIM derken?

Hocam çift SIM derken e SIM kullanmaya gerek yokmuş hocam. Bütçeyi o kadar çıkaramam hocam zaten taksit ile alacağım ek cihaza gerek yol hocam zaten şu an iPhone 7 var.

Hocam rahatsız ediyorum ama ben bir tane iOS cihaz alacağım kardeşim için 12 yaşında yurt dışı iPhone 11 mi yurt içi XS Max mı @kingsemih

@KİNGSEMİH

Hocam peki kaç sene idare eder çocuk için 3/4 sene götürmesini istiyorum hemen değiştirmeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı