İş Bankası ATM'si kartımı yuttu

flytx

Hectopat
Yer
NewYork/Queens
Öncellikle iyi Sosyaller, bugün Türkiye İş Bankası ATM'sinden para yatırmak istedim. FUPS kartımı ATM'ye koydum, ondan sonra ATM kendi kendine bir şeyler yapmaya başladı. Ondan sonra ATM kartımı yuttu, ondan sonra servis dışı oldu, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıp söndü değil mi sürekli, benim de başıma gelmişti mal gibi kalmıştım. Yapacak bir şey yok yenisini çıkartacaksın.

ATM'nin seri numarasını al. İş bankasını ara durumu anlatmayı dene. Kartın içinse kartını iptal ettir müşteri hizmetlerinden.

Öncellikle iyi Sosyaller, bugün Türkiye İş Bankası ATM'sinden para yatırmak istedim. FUPS kartımı ATM'ye koydum, ondan sonra ATM kendi kendine bir şeyler yapmaya başladı. Ondan sonra ATM kartımı yuttu, ondan sonra servis dışı oldu, ne yapmalıyım?

Banka şubesinin yanında olan ATM ise içeriden alabiliyosun diye biliyorum. Ama tek ATM ise onu bilmiyorum.

Öncellikle iyi sosyaller, bugün Türkiye İş Bankası ATM'sinden para yatırmak istedim. FUPS kartımı ATM'ye koydum, ondan sonra ATM kendi kendine bir şeyler yapmaya başladı. Ondan sonra ATM kartımı yuttu, ondan sonra servis dışı oldu, ne yapmalıyım?

Bankayı ara iptal et ve yeni kart iste.

Benim de başıma geldi uygulamaya gidip kartı kapat diyeceksin sonra yeni kartı okutacaksın paran geliyor yeni karta.

Yanıp söndü değil mi sürekli, benim de başıma gelmişti mal gibi kalmıştım. Yapacak bir şey yok yenisini çıkartacaksın.

Bende makine yediden başladı Windows 10 açıldı CMD'den bir şeyler yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı