İskenderun döneri mi Antakya döneri mi?

İskenderun dönerimi Antakya dönerimi ?

• İskenderun

• Antakya

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Sade 2014 mayonezli tavuk döner.

O Antakya döneri oluyor işte.

Antakya'da pehlivan döner vardı hala var mı bilmiyorum. Yediğim en mükemmel tavuk dürümdü. Antakya'da olduğu için sanırım Antakya döneri demem gerekiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Maalesef Antakya yiyemiyorum çünkü midem kabul etmiyor. Mideniz kalkmayacaksa bir anımı anlatmak isterim: Antakya'da Antakya döneri yedim yıl 2021. neyse aradan 2 dk geçti midem kalktı o sırada ağzımda zar zor tutup tuvalete k*stum :D biraz abartı gibi olabilir ama cidden yaşandı. Çünkü sırf mayonez var içinde neredeyse yaklaşık 1 çay bardağı kadar mayonez sıkıyorlar.

Son düzenleme:
O Antakya döneri oluyor işte.

Maalesef Antakya yiyemiyorum çünkü midem kabul etmiyor. Mideniz kalkmayacaksa bir anımı anlatmak isterim: Antakya'da Antakya döneri yedim yıl 2021. neyse aradan 2 dk geçti midem kalktı o sırada ağzımda zar zor tutup tuvalete k*stum :D biraz abartı gibi olabilir ama cidden yaşandı. Çünkü sırf mayonez var içinde neredeyse yaklaşık 1 çay bardağı kadar mayonez sıkıyorlar.

Antakya döneri yeni yeni duyuyorum 1-2 yıldır 2014-2015'te hiç hatırlamıyorum benim dedigim bu.

Dosya Ekleri

• 1713459682946.png
    1713459682946.png
    391,1 KB · Görüntüleme: 3
Antakya döneri yeni yeni duyuyorum 1-2 yıldır 2014-2015'te hiç hatırlamıyorum benim dedigim bu.

Hocam İskenderun'da böyle döner yapsınlar adamı döner bıçağı ile doğrarlar.
Bir de buna döner mi denir ya :D? Döner demeye bin şahit ister.

Geri
Yukarı