İşlemci +105 Derece

Stokta yok orada :D Sordum ne zaman gelir diye ;
Reyon Görevlisi : 1 Ay 'a gelir dedi gelince de açıkta kalmış gibi hemen alıyolar dedi :)
Ucuz bir Termal macun sipariş ettim sistemim pahalı macunları haketmiyor :)
Az kaldı 2 ay'a rx 570 li sistem toplayacam hayırlısıyla

Hocam Teklifiniz için teşekkürler.
Lakin anlamadığım tek nokta ; Neden böyle bir iyilik yapıyorsunuz ?
Oyunu oynamıyorum anlık hevesle özel teklif aldım birine yardımım olsun dedim zaten 2 kişi aynanda girmediği sürece hesabı kullanabiliyor.

Yine de 110C sistemin cikamayacagi bir deger. CoreTemp'i acarsaniz orada kullandiginiz islemcinin kendini kapatma sicakligini gorebilirsiniz. Su ana kadar 100C'nin uzerinde olanini gormemistim. Tj.Max olarak alt satirlarda gorebilirsiniz. Bakma sansiniz olursa sizdekinin degerini yazar misiniz?

Son düzenleme:
Yine de 110C sistemin cikamayacagi bir deger. CoreTemp'i acarsaniz orada kullandiginiz islemcinin kendini kapatma sicakligini gorebilirsiniz. Su ana kadar 100C'nin uzerinde olanini gormemistim. Tj.Max olarak alt satirlarda gorebilirsiniz. Bakma sansiniz olursa sizdekinin degerini yazar misiniz?
Tj.Max: 105 gösteriyor hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNGrtrt.PNG
    Ekran Alıntısı.PNGrtrt.PNG
    9,6 KB · Görüntüleme: 64
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı