ISS önerisi

johnwick_72

Picopat
Daha fazla  
Muğla'da yaşıyorum. Senelerdir Türk Telekom kullanıyorum. Şu anki altyapım VDSL, yakında FTTH fibere geçeceğim. Aynı zamanda tahaddüt bitiyor. Türk Telekom fiyatları uçmuş durumda, sadece Türk Telekom altyapım var, hangi ISS'leri önerirsiniz?

Sadece Türk Telekom altyapın varsa Telekom'dan devam et. En güvenilir, en sorunsuz operatör telekım.

Ftth altyapısı varsa genelde hiç bir iss'den sorun çıkmaz. Netiternet onerebilirim. Bölgen dolayısıyla Pingin biraz daha düşük olur.

TT altyapısında TurkNet ve Netspeed kullandım hocam hemen aynı değerleri alıyorum. Fiyata göre değerlendirebilirsiniz ben şu an netpeed kullanıyorum memnunum. TurkNet ile de her şey iyiydi fiyattan dolayı geçmiştim geçen sene önemli olan altyapının sağlıklı olması.

6 yıldır Turknet kullanıyorum. Son iki yılı fiber olarak kullandım. Hepsi de Türk Telekom altyapısı ile sağlıyorlar ve hiç problem yaşamadım. Hızlar gayet iyi, daha iyi olan şey ise fiyatı. Tavsiye ederim Turknet.

Muğla'da yaşıyorum. Senelerdir Türk Telekom kullanıyorum. Şu anki altyapım VDSL, yakında FTTH fibere geçeceğim. Aynı zamanda tahaddüt bitiyor. Türk Telekom fiyatları uçmuş durumda, sadece Türk Telekom altyapım var, hangi ISS'leri önerirsiniz?
Netspeed öneririm, 2 senedir kullanıyorum memnunum.

Geri
Yukarı