İtemsatış güvenilir mi?

Eki Görüntüle 2193417

Daha önce hiç İtemsatış'dan key almadım sizce güvenilir mi? 17 lira çok da bir şey değil ama hadi diyelim aldım ve geldi Xbox olduğu için kol lazım mı bilgisayardan da oynayabiliyor muyum?
asla güvenme ben 2 hafta önce kayıt oldum 8 defa siparişimde dolandırıldım ve destek ekipi sana soylediği sey satıcıyla konuş ben 2500 tl gitti hic bulaşma derim

İtemsatış güvenilirdir. Özellikle kendisi satıyor attığınız ürünü. Diğer konularda satıcı güvenilirliği önemli. Alırken ve kullanırken video çek, herhangi bir sorun yaşama.

İtem Satış'ın kendisi zaten güvenli ve 2-3 yıldır aktif kullanıyorum dolandırıldığımda da gerekli kanıtı sunup paramı geri de alıyordum. Tabii bu tür sorunları yaşamamak için alışveriş yapacağımız satıcının değerlendirmelerine bi' göz gezdirmek lazım.

Şunu söyliyim 6 aylık xbox gamepass üyeliği aldım bir satıcıdan sonrasında problem yaşadım ve oyna giremedim ,satıcı oyaladı video vs istedi kabul etmedi müşteri temsilcisine gönderdim videoyu ve karar vermelerini istedim paramı iade ettiler fakat ben bu kadar uğraşmasam paranın üstüne yatacaklardı m.t de satıcı yanında duruyor bu arada sizi uğraştırıyor ama ben yinede zorla iptal ettirdim.

Satıcıya göre değişir. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum çünkü Key'i İtemsatış'ın kendisi satıyor.

Yıllardır aktif olarak kullanıyorum, güvenilir ve kimliği doğrulanmış kullanıcılardan satın alabilirsiniz. Örnek olarak aldığınız üründe kod veriliyor ise kodu girdiğinizde hata alırsanız eğer satıcı ile iletişime geçersiniz, ürün teslim alma onayı var karşılıklı yapılan bir işlem, Onaylama işlemini gerçekleştirmeyip, item satış destek ekibine durumu izah ettiğiniz vakit verilen kodun çalışmadığına dair satın alma işlemi inceleme sonrası iptal edilip tutar hesabınıza geri yatıyor. Korkulacak bie durum yok gayet güzel bir site

Dostum ben oyun aldım adam guard kod aktıf etmiş her giriş yapmak istediğimde satıcı PC ürün yüklü olup olmadığını kanıtlamamamı ıstıyor destek ekıpıne soyledım bana satıcı konuş dıyor o zaman destek ekıpı neye yarıyor

Geri
Yukarı