İthalatçı Garantili Telefonlar Güncelleme Almıyor mu?

Sinan05

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Finans
Merhaba, bir mağazada sordum personel ithalatçı garantili cihazlar Google Play güncellemesi falan almaz dedi. Mesela Cihaza normalde 7 güncellemesi geldi benim bunu Manuel mi yapmam lazım? Eğer böyle bir şey varsa sıkıntı bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Huawei P9 düşünüyorum ve ithalatçı Garantili çok uygun fiyatlara var. Belki plus modelini de alabilirim onun zaten Türkiye Garantilisi hiç yok. Umarım yazılımsal bir farklılık olmaz. Ayrıca ithalatçı garantiler sorunlarda cihaza orijinal parça mı takıyor. Gerçekten sorunu düzgün çözebilirler mi sizce.

Bende Lg G4 vardı ithalatçı garantili. Arızalandığında garantili olduğu firmaya gönderdim. Değiştirilen parçanın sipariş formunuda ekleyerek geri yolladılar. Orijinal takılmış. Bence o ithalatçı firmaya bağlı biraz internetten araştırarak yorumlara bakabilirsiniz. Ne oldukları belli olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı