İtopya servise gönderilen laptop iptal edildi yazıyor

Roi34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Geçen hafta pazartesi günü İtopya'dan 11.06.2022 tarihinde aldığım laptopu içinden vida sesi geldiği için değişim isteyerek İtopya üzerinden Lenovo'ya göndermek için kargoya verdim kargo ellerine ertesi gün ulaştı ve 6 gündür orada 2-3 gün önce Lenovo servis takipten baktığımda servis fişi oluşturulmuştu bugün baktığımda ise iptal edildi ve tamamlandı aşamasına gelmiş bu ne demek değişim istediğim için İtopya kendi içinde mi halletti yoksa bir sorun mu var aradığımda ürünün ellerine yeni geldiğini söylediler ne yapmalıyım?

Geçen hafta pazartesi günü İtopya'dan 11.06.2022 tarihinde aldığım laptopu içinden vida sesi geldiği için değişim isteyerek İtopya üzerinden Lenovo'ya göndermek için kargoya verdim kargo ellerine ertesi gün ulaştı ve 6 gündür orada 2-3 gün önce Lenovo servis takipten baktığımda servis fişi oluşturulmuştu bugün baktığımda ise iptal edildi ve tamamlandı aşamasına gelmiş bu ne demek değişim istediğim için İtopya kendi içinde mi halletti yoksa bir sorun mu var aradığımda ürünün ellerine yeni geldiğini söylediler ne yapmalıyım?

Ara tekrar sor. Benim ile ilgilenilmediği taktirde tüketici haklarına başvuracağını söyle. Ben olsam böyle yapardım.

İtopya zaten sıkıntılı bir firma. Daha önce İntel i3 aldım, ürün bozuk geldi. İade işlemlerini zor yaptım. Tüketici hakları falan, ohoo..

İtopya'yı aradım ve servise gitmesi için kargoya verildiğini söylediler çarşamba günü gibide servisi arayıp kargo durumu konusunda bilgi alacağım umarım bi sıkıntı olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı