İzlediğimiz programlardaki ''subliminal'' mesajlar

Makaleler
5
Şu ana kadar birçok kişi, illa ki bir yerde fark etmiştir bir şeyler. Çoğunlukla cinsellik ve şiddet içeren, kimi zaman önemsiz/küçük gözüken, kimi zamanda gözüme sokulan gizli imgeler. Fark ettiğimiz zaman şaşırıyoruz, belki merak edip araştırıyoruz ama hiç konuşmuyoruz...

Ben bunun üzerine bir konu açmak istedim. Hepimizin bu konu üzerine konuşmasını istiyor, görmezden gelinen, önemsemediğimiz bu konu hakkında bir ses/tepki oluşturmak istiyorum. Sizce asıl amaç sapkın bir nesil yetiştirmek mi? Ben bunları yapanların bu kadar göz önünde olarak, kendilerini açık edeceklerine inanmak istemiyorum. Sizce bu kadar basit mi? Yoksa kimsenin fark edemediği gizli bir alt metin var mı?

Fark ettiğiniz mesajları burada (mümkünse sansürleyerek) paylaşır mısınız? Teori ve görüntülerinizi bekliyorum.

Not: Konu biraz karanlık oldu farkındayım ve kendimi komplo teorisyeni gibi hissediyorum. Böyle konularda ister istemez bir karanlık çöküyor. Sadece ciddi olmak istedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı