Jahrein boromır sistem R5-5600X RTX 4060 Ti 16 GB darboğaz yapar mı?

Çöp kasa. 4060 Ti'da 16 GB VRAM diye ölü ve DDR4 soket PC alınmaz.

Yapmaz ama bu sistemi alarak sadece ismi yazan arkadaşı zengin yapar ve kötü bir sistem almış olursunuz. Aynı fiyata attığım sistem varken DDR4+4060ti'lı o sistem kesinlikle alınmaz.

Bu daha iyiymiş.

Yapmaz ama bu sistemi alarak sadece ismi yazan arkadaşı zengin yapar ve kötü bir sistem almış olursunuz. Aynı fiyata attığım sistem varken DDR4+4060 Ti'lı o sistem kesinlikle alınmaz.

Edit: Bir de Windforce ekran kartı koymuşlar utanmasalar yelpaze koyup bununla yelleyip ekran kartını soğutun diyeceklermiş. kesinlikle alınmaz.

Hocam Örnek Valorant Kaç Fos verir

Hocam Örnek Valorant Kaç Fos verir
Attığınız kasadan çok daha fazla verir. Oyun testinin linkini attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığınız kasadan çok daha fazla verir. Oyun testinin linkini attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vallahi Sizi Bana Allah Çıkardı Allah Razı Olsun Önerdiğiniz Sistemi Alacağım Ama Sanırım Kule Tipi Soğutma Ve Ekran Kartını Montajsız Yolluyorlar Sıkıntı Çıkmaması İçin Sence Anlayan Birisini Bulmalı Mıyım Kendim İnternetten Bakarak Yapabilir Miyim

Vallahi sizi bana Allah çıkardı Allah razı olsun önerdiğiniz sistemi alacağım ama sanırım kule tipi soğutma ve ekran kartını montajsız yolluyorlar sıkıntı çıkmaması için sence anlayan birisini bulmalı mıyım kendim internetten bakarak yapabilir miyim?
Kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz zor bir şeyi yok. 2 vida sıkabiliyorsanız ve legoları birleştirebiliyorsanız bunu da yapabilirsiniz merak etmeyin.

Kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz zor bir şeyi yok. 2 vida sıkabiliyorsanız ve legoları birleştirebiliyorsanız bunu da yapabilirsiniz merak etmeyin.
Hocam Teşekkür Ederim İyiki Anlayan Birisine Sormuşum İyi Günler

Kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz zor bir şeyi yok. 2 vida sıkabiliyorsanız ve legoları birleştirebiliyorsanız bunu da yapabilirsiniz merak
Hocam merhabalar söylediğiniz sistemi sipariş ettim 2 sorum olacak bana monitör olarak 4-7k arası ne önerirsiniz ve sinerji ürünü ne kadar zamanda getirir cevaplarsanız mutlu olurum

Hocam merhabalar söylediğiniz sistemi sipariş ettim 2 sorum olacak bana monitör olarak 4-7k arası ne önerirsiniz ve sinerji ürünü ne kadar zamanda getirir cevaplarsanız mutlu olurum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı