Çözüldü JBL Quantum 100 mikrofonu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Renixx

Hectopat
Merhaba, bugün daha yeni JBL Quantum 100 kulaklığını aldım ve eve geldiğimde ise mikrofon çalışmıyordu. Kulaklık/mikrofon jak girişinde bile denedim ama sadece kulaklık çalışıyordu. 15 yıllık babamın bilgisayarında bile çalışıyor nasıl anlamadım anakartım B450M.

Çözüm
USB dönüştürücüsüyle kullanabilirsin ama değmez dönüştürücülerin parasına. İade edebiliyor musun hala? O fiyata da bence alınacak güzel bir ürün yok JBL hariç en azından JBL ile marka dengi bir tane.

Tamamdır hocam ben halettim. Realtek Audio Console'dan yeni mikrofon oluşturunca geldi. Gene de yardımınız için sağ olun.
Sürücü kurulu mu?

USB dönüştürücüsüyle kullanabilirsin ama değmez dönüştürücülerin parasına. İade edebiliyor musun hala? O fiyata da bence alınacak güzel bir ürün yok JBL hariç en azından JBL ile marka dengi bir tane.

Tamamdır hocam ben halettim. Realtek Audio Console'dan yeni mikrofon oluşturunca geldi. Gene de yardımınız için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı