Kısa Sürede Üçgen Vücuta Kavuşmak için Ne Yapmalıyım ?

• Konuyu başlatan PCManyaQı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 4B
P

PCManyaQı

Ziyaretçi
15 yaşındayım ve 1.85 boyum ve yaklaşık sadece 55-60 kiloyum. Dövüşe karşı bir tutkum var fakat çok zayıfım. Kısa sürede güçlendirebilecek bir program biliyormusunuz ? Lütfen yardım edin.

Kardeşim ilk 1 yıl supplement takviyesi yakmadan naturel bir şekilde vücut geliştirmeni öneririm. Eğer kilo almak istiyorsan zaten gittiğin yerden ve ben sana bu konuda yardımcı olabilirim.

Kardeşim ilk 1 yıl supplement takviyesi yakmadan naturel bir şekilde vücut geliştirmeni öneririm. Eğer kilo almak istiyorsan zaten gittiğin yerden ve ben sana bu konuda yardımcı olabilirim.
Hızlı ve natural bir şekilde nasıl vücut geliştirebilirim ? Birde bir yere gitmiyorum çok zayıf olduğum için ailem izin vermiyor.

Body çalışmış birisi olarak ; Asıl güçlenme prensibi olarak başta kilo geliyor zaten kilo alamazsan şekilli-güçlü bir vücut hayal oluyor. Çeşitli kilo aldırıcı programlar var internette, bunları uygulaman gerek (y) eğer faydası olmuyorsa benim gibi bir kilo alamama sorunun olabilir bu yüzden de doktora bir görünmen lazım tabii. Sakın protein tozu vs. gibi takviyelere bulaşma. Doğal yollardan kilo alarak spor da yaptığında zaten vücudunun şekle girdiğini göreceksin (y)

Body çalışmış birisi olarak ; Asıl güçlenme prensibi olarak başta kilo geliyor zaten kilo alamazsan şekilli-güçlü bir vücut hayal oluyor. Çeşitli kilo aldırıcı programlar var internette, bunları uygulaman gerek (y) eğer faydası olmuyorsa benim gibi bir kilo alamama sorunun olabilir bu yüzden de doktora bir görünmen lazım tabii. Sakın protein tozu vs. gibi takviyelere bulaşma. Doğal yollardan kilo alarak spor da yaptığında zaten vücudunun şekle girdiğini göreceksin (y)
Tamamda nasıl çalışabilirim onu söylermisiniz :) . Bir program falan biliyormusunuz ?

Kilo Aldırıcı Örnek Diyet Menüsü
Sabah Kahvaltısı

• 1 tatlı kaşığı bal ya da pekmez
  • 1 adet haşlanmış yumurta
  • 70 gram kadar beyaz peynir
  • 5 gram kadar tereyağı
  • 5 dilim ızgara ekmek
  • 10-15 adet siyah zeytin
  • 1 bardak şekerli süt
Ara Öğün (10.30 - 11.00 saatleri arası)
  • 1 büyük bardak meyve suyu
  • 4 adet bisküvi
Öğle
  • 120 gram haşlama et yada patatesli tavuk eti
  • Bol yağlı salata
  • 5-6 yemek kaşığı pilav
  • 1 tabak sebze yemeği
  • 3 adet baklava ya da hamur tatlısı
  • 250 gram kadar yoğurt
  • 4 dilim ızgara ekmek
İkindi (15.30 - 16.00 saatleri arası)
  • 50 gram peynir
  • 2 adet büyük meyve
  • 2 dilim ekmek
Akşam
  • 1 kase çorba
  • 100 gram ızgara balık ya da et
  • 1 tabak sebze yemeği
  • 3 dilim ızgara ekmek
  • 1 kase sütlü tatlı yada muhallebi
  • 8-10 adet kuru kayısı
Gece (21.30 - 22.00 saatleri arası)
  • 30 gram kadar peynir
  • 1 dilim ekmek
  • 1 büyük bardak ballı süt

Hocam spor yaparken yaklasık 1 yıl boyunca suplement kullanmadım. Onun yerine et ve yumurta yiyerek parçalanmayı önledim. Baktım vücut daha fazlasını istiyor bende doğal olarak, hardline 3d matrix whey protein, Optimum monohydrat keratin kullandım. Ama bilinçli bir şekilde kullanırsan zararı olmaz.

Vücutta kas oluşabilmesi için kasın yoktan var olması gibi birşey sözkonusu olmadığından dediğim gibi en azından normal kilo sınıfına girmek gerek. Zayıf standartlarında spor yapmak vücudu aşırı yorar kasları yıpratır. Pek fazla gelişim görülmez (y)

Vücutta kas oluşabilmesi için kasın yoktan var olması gibi birşey sözkonusu olmadığından dediğim gibi en azından normal kilo sınıfına girmek gerek. Zayıf standartlarında spor yapmak vücudu aşırı yorar kasları yıpratır. Pek fazla gelişim görülmez (y)
O zaman önce bir kilo alayım :) . Ben bir kere doktora gitmiştim zayıflıktan dolayı spora gitsin düzelir vücudu kendine gelir açılır demişti.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı