Kablo düzeni nasıl olmuş?

Bu kadar toparlayabildim.

Hocam gayet güzel olmuş sadece gözüme takılan RGB mode kablosu ve adaptorü çarptı tavsiye olarak bende çirkin durduğundan ve sürekli ön kapağı açmamak için 2 gün önce PCI kapaklarının en altakini söküp kabloyu anakartın altındaki deliklerden geçirerek oradan çıkarttım kabloyu sıkıştırdım dışarıya verdim kapakçığı takarken kablo hasar görmesin diye kıç kısmını hafiften yamulttum hem dışarıda oldu hem de görüntü bozulmadı tavsiye ederim.

Camı çıkarıp çekseydin keşke, şu fan kontrolcü olduğunu tahmin ettiğim şeyi saklama imkanın varsa sakla, geri kalan kabloları biraz daha geri çek.

Son fotoğraflara bakın hocam cam yok. Fan kontroülcüyü kendim o şekilde bıraktım. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Hocam gayet güzel olmuş sadece gözüme takılan RGB mode kablosu ve adaptorü çarptı tavsiye olarak bende çirkin durduğundan ve sürekli ön kapağı açmamak için 2 gün önce PCI kapaklarının en altakini söküp kabloyu anakartın altındaki deliklerden geçirerek oradan çıkarttım kabloyu sıkıştırdım dışarıya verdim kapakçığı takarken kablo hasar görmesin diye kıç kısmını hafiften yamulttum hem dışarıda oldu hem de görüntü bozulmadı tavsiye ederim.

Daha önce yapmıştım. Sonra sürekli kötü gözükdüğünü düşündüğüm için içeri aldım geri birde bende onu çıkartmak için baya uğraşmam gerecek yine. Çok fazla ışıklar ile oynamıyorum. Temizlik zamanında zaten düğmeye canım isterse basıyorum. Tavsiyeleriniz için yinede teşekkür ederim güzel tavsiyeler.

Kasa ismi nedir acaba?

Kasanın beyaz kısmı korkuç derece bir yere çarparsa çiziliyor. Bu yüzden çok hassas davranıyorum. Güzel kasa.

Sistemim:

Kasanın beyaz kısmı korkuç derece bir yere çarparsa çiziliyor. Bu yüzden çok hassas davranıyorum. Güzel kasa.

Sistemim:
Hocam sanki kasa gereksiz pahalı gibi.

Kasanın sağ tarafı boş oraya bir fotoğraf, resim konulabilir.

Herkes akvaryuma benzettiği için 3 Boyutlu balıklar olsa katarım.
Hocam sanki kasa gereksiz pahalı gibi.

Tamamıyla tercih meselesi hocam. Ben bu şekilde marka ve model olmasını istedim.
Eklemeyi unuttum @pesiNsane kesinlike soğutucumu beğenmedim. Bir gün mekanik olanı almayı düşünüyorum kısmet olursa.

Herkes akvaryuma benzettiği için 3 Boyutlu balıklar olsa katarım.

Tamamıyla tercih meselesi hocam. Ben bu şekilde marka ve model olmasını istedim.
Eklemeyi unuttum @pesiNsane kesinlike soğutucumu beğenmedim. Bir gün mekanik olanı almayı düşünüyorum kısmet olursa.
Güle güle kullanın hocam.

Bende kablolardan anakart görünmüyor.
Kablo dediğin öyle olmalı :). Benimkiler bir ara ekran kartının üzerine yığılmıştı, yukarı doğru attım bu seferde işlemci fanına değmeye başladı. Şimdide sağ yukardan bir tane cırt kelepçe attım kabloları pazarcı çadırı gibi gerdirdim öyle duruyor. Hani düzenli olsa ne dağınık olsa ne bana göre :)

Geri
Yukarı