Kablolu oyuncu kulaklık tavsiyeleriniz var mı?

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar;

Kablolu oyuncu kulaklığı alacağım. Fiyat aralığım en fazla 200-250TL. Şuanlık bulduğum dört kulaklık arasında kaldım. Daha önce hiç bir tecrübem olmadığı için fikir, önerilerinize açığım.
RPG ve FPS oyunlar oynuyorum ve aynı zamanda dizi ve film izliyorum. Uzun süreli kullanımda rahatsızlık vermeyecek, rahat, hafif bir ürün arıyorum. Kulaklığı buna uygun bir şekilde tercih etmemi sağlar veya öneride bulunursanız sevinirim.

Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha Gaming USB Kulaklık
Steelseries 3H v2 Oyuncu Kulaklığı
Creative Draco Stereo Oyuncu Kulaklığı (HS 850)
Bloody G501 Tone Control Surround 7.1 USB Mikrofonlu Kulaklık

Steelseries 4H stereo Gaming Kulaklık

Son düzenleyen: Moderatör:
En ucuz LOGITECH G230 GAMING KABLOLU HEADSET 981-000540 TVT 'de
Benim arkadaş buradan aldı memnun. Güvenemem diyorsanız Vatan Bilgisayarda 159tl
Logitech G230 gerçekten güzel bir kulaklığa benziyor fakat hakkında ki o yorumları okuduktan sonra gerçekten almak çok zor.
Bkz :
Merhaba. "Daha iyi bir seçenek olmadığı için birini seçmem gerekiyor" demişsin ancak "daha iyi bir seçeneği" şu an yazıyorum.
Eğer ağırlıklı olarak FPS oyunları oynayacaksan Logitech G230'u baştan elemelisin. Sanalmarketimden Creative Sound Blaster 3D Tactic Alpha al. O fiyata alabileceğin en iyi kulaklık odur. Yanında usb ses kartı da geliyor. Logitech G230 bununla karşılaştırılamaz bile. Ancak kulaklığın 2 kötü yanı var.
1. Malzeme kalitesi orta seviye ama iyi kullanırsan seni üzmez. Hor kullanmazsan, kaldırıp atmazsan çatlama, kırılma vs yapmaz.
2. Eğer çok terleyen biriysen yaz sıcaklarında uzun süreli kullanımda kulaklarını terletebilir.

FPS oynayacak insanlar ya bilmedikleri için ya da görünüşü hoşlarına gittiği için Logitech G230 alıyorlar. Yazık ona harcanan o kadar paraya.
En kötüsü de bu forumda G230'u kullanmayı geç eline almamış onlarca kişinin markadan dolayı onu önermesi. Logitech kalitesi ayrıymış vs. Geçiniz bunları. İnsanlar post kasmak için, tavsiye vermiş olmak için yorum yazıyorlar.
Logitech G500S mouse, Logitech G103 ve Logitech K200 klavye sahibiyim. Ancak kulaklıkta Logitech önermem. Bu kulaklığı alın, keyfinize bakın. Çok memnun kalacağınızı garanti ederim.

Steelseries Siberia V2 Siyah Gaming Mikrofonlu Kulaklık
Profesyonel oyuncular tarafından tercih edilen ve memnun bırakan yaygın bir kulaklık.
Ek olarak Razer'in modellerine bakabilirsiniz.

Bu da farklı renk modeli, indirimde:
Steelseries Siberia V2 NaVi Edition Gaming Mikrofonlu Kulaklık

Evet bende SS Siberia V2 de karar verdim. Gameekstra.com da indirimde 229TL ses kartsız olan versiyonu. Sizin linkini verdiğiniz modelin sadece dış görünüş olarak mı farkı var yoksa donanımsal veya yazılımsal olarak farkları mevcut mu?

Logitech G230 yerine G430 alabilirsiniz.Ama iki kulaklık da aynı seriden istemiyorum diyorsanız Siberia V2 tavsiye ederim.İki kulaklık arasında seçim yapmak size kalmış.

Gameekstra'dan siyah SS Siberia V2 sipariş verdim pazartesi günü havale yapacağım arkadaşlar. Herkese yardımı için teşekkür ederim. Gelince fotoğraflarını ve kendi çapımda yapacağım incelemesini sizlerle paylaşırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı