Oyuncu Kulaklığı mı Müzik kulaklığı mı?

Cunlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba daha yeni samsung galaxy tab s t800 Model tablet aldım ancak ses kalitesi film dizi vs izlerken yeterli gelmediği için ek olarak kulaklık almak istiyorum. Aldığım kulaklığı PC'de de kullanabilirim.

Daha çok kulaklığı almak istememdeki amaç film ve dizilerden daha fazla keyif alabilmek.

Sizce tabletten film/dizi izlemek için oyuncu kulaklığı mı yoksa müzik kulaklığı mı almalıyım?

Marshall Majör Kulaküstü Kulaklık (Siyah) Fiyatı --> bu linkte belirli süreli bir indirim var kulaklıkta hoş gibi duruyor ancak yorumlarına baktığımda devamlı kullanımda kulağı sıktığı terlettiği ve rahatsız ettiği söylenmiş.

Ben kulaklığı kullanmaya başladığım zaman en az 4-5 saat kullanıyorum bu yüzden rahat olması benim için öncelik sonra ses ve baslar benim için faydalı olacak.

Bütçe olarak 200-270 arası birşey düşünüyorum.

Lütfen yardım eder misiniz?

Belirtmemişim ancak önceliğim kulak üstü kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar rahatsız ediyor beni. Evde kullanacağım için devasa boyut olması da benim için eksi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tablette izlediğin için ses kartsız bir kulaklık kullanacaksın bu da gerçek bir Surround ses kalitesi vermez. Alacağın kulaklık hem usb girşi olmalı PC için hem de JAK girişi olmalı. Tavsiyem Kingston Hyper X Cloud. Ben Creative Sound Blaster Tactic 3D Rage kullanıyorum ses kalitesi çok güzel, CS:GO da adamın ayak sesleri kafamın içinde resmen. Ama ilk zamanlar kafaya rahatsızlık verebiliyor. Bu iki kulaklığı düşünebilirsin. Ha dersen ben sokakta müzik de dinlerim o zaman Razer modellerine bakacaksın ki o da sokakta havası başka oluyor. Seninin gösterdiğin kulaklık biraz DJ işine kaçıyor ama Marshall boru değil yani adı var.

Önceden yapılan yorumlardaki bir yanlışı düzelteyim, Gerçek Surround ses kulaklıkta 2'den fazla sürücü varsa elde edilebilir. Oyuncu kulaklıklarının çoğu Sanal Surround, yani içlerinde aslında Stereo kulaklıklardan çok da farklı bir mekanizma olmasa da ses kartıyla Surround deneyimine yakın bir deneyim yaşatabiliyor. Kişisel görüşüm, Sanal Surround'un Stereo'dan kötü olduğu yönünde(oyunlardaki performansı hariç) bu yüzden de yalnızca oyun için kulaklık almayan herkese oyuncu kulaklığı olmayan modeller tavsiye ediyorum.
İkinci olarak Marshall Major DJ'ler için tasarlanmamıştır.
Eğer Amazon'dan almayı düşünüyorsan Sennheiser Momentum OnEar öneririm. Türkiye'den alacaksan da Sennheiser PX100ii öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı